טאהא צפוי לחתום בהפועל חיפה, מלמד יצטרף?

הצפוניים הגיעו להבנות עם הבלם, החלוץ לא שולל חזרה ארצה

גיל לוין
גיל לוין  13.06.21 - 18:28

תגיות: הפועל חיפה

תחילת כתבה

אחרי עונה נהדרת במדי סנט. ג'ונסטון הסקוטית, שכללה שבעה שערים ב-23 הופעות בכל המסגרות וכן גם שני תארים, גיא מלמד סיים את חוזהו במועדון הצנוע מסקוטלנד וכעת, תר בעזרת סוכנו היהודי-אנגלי, קלייב הארט, אחר התחנה הבאה, כאשר לערוץ הספורט נודע כי החלוץ שוקל את חזרתו אל ליגת העל.

מי שמועמדת לקלוט את השחקן בן ה-28 בישראל היא הפועל חיפה, כאשר אלישע לוי מחפש אחר שחקני חיזוק לחלק הקדמי בצל עזיבתם של וויליאם אגאדה להפועל ירושלים וקייס גאנם הפצוע להפועל באר שבע.

נכון לרגע זה, בעקבות העונה הטובה בסקוטלנד ינסה מלמד למצות את האופציות בחו"ל, אך גם לא שולל את חזרתו ארצה לקבוצה כמו האדומים מהכרמל, במידה ותגיע הצעה טובה. מלבד התעניינות מקבוצה בליגה השנייה בגרמניה, ישנה התעניינות גם מסנדרלנד, פורסמות' ואיפסוויץ' מהליגה השלישית באנגליה.

במקביל למלמד, הפועל חיפה קרובה לצירופו של לואיי טאהא, ששוחרר מהפועל ב"ש. לאחר הפנייה של אלישע לוי לבלם, שפורסמה כאן בערוץ הספורט, הפועל חיפה הצליחה להגיע עימו להבנות והוא עתיד לחתום על חוזה לשנתיים הקרובות. השחקן בילה בחופשה בדובאי וינחת מחר בשעות הבוקר בישראל, לאחר מכן יפגש עם אנשי המועדון על מנת להפוך את המגעים לרשמיים.

בינתיים, כפי שפורסם בערוץ הספורט, ממשיך להתנהל מו"מ עם לירן סרדל, בן והבה, ניסו קפילוטו ועדן בן בסט. במקביל, ממתינים בהפועל חיפה גם להתקדמות מצדו של רוסלן ברסקי שמנסה להשיג את שחרורו ממכבי ת"א. כמו כן, כלקח מהעונה החולפת בה שיחקו במועדון רק שני זרים, בכרמל תרים גם שחקני חיזוק זרים כמעט בכל החוליות – בלם, קשר ושחקני התקפה.