עומר דמארי יאמן את נערים א' בהפועל ת"א

חלוץ העבר יפתח בקריירת אימון. שלומי אזולאי צפוי לחתום

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  14.06.21 - 11:00
תחילת כתבה

הוא חוזר לחודורוב: הפועל תל אביב הודיעה היום (שני) כי עומר דמארי מצטרף לצוות המקצועי של מחלקת הנוער ויאמן בעונה הבאה את קבוצת נערים א'. המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, עומר בוקסנבוים, אמר: "אני שמח לצרף את עומר למחלקה. מעבר לידע המקצועי שלו בכדורגל, מדובר באישיות נהדרת ואדם שמחובר מאוד למועדון. אני בטוח שפרק ב' שלו בקריירה יהיה מוצלח לא פחות מפרק א'".

דמארי, שעל הרצון לראות אותו מצטרף למועדון כתבנו בעבר, אמר לאחר המינוי: "כיף לחזור למועדון שכל כך יקר ללבי. מודה לעומר בוקסנבוים ולהנהלת המועדון על האמון בי ומקווה שנצליח בדרכנו החדשה". מנכ"לית המועדון אודליה פרידמן: "אני רואה חשיבות רבה בנוכחות של שחקני העבר במועדון ואין ספק שאישיות כמו עומר דמארי, אחד השחקנים האהובים שדרכו על הדשא בבלומפילד, חייב להיות חלק מהמערכת. אנו בטוחים שיש לו הרבה מה לתרום ומאחלים לו הצלחה רבה בתפקיד".

בעניין אחר, אם לא תהיינה הפתעות מיוחדות, עידן ורד יחתום היום על חוזה לשנתיים בהפועל תל אביב. כפי שפרסמנו כבר בשבוע שעבר, ניר קלינגר מעריך מאוד את השחקן שעזב את בית"ר ירושלים הן מקצועית והן מבחינת המנהיגות שהוא מגלה בחדר ההלבשה.

במהלך היום צפויה פגישה בין אנשי הפועל ת"א לנציגו, אבי נמני, כשטיוטות החוזה כבר הועברו בין הצדדים. אגב, אל ההסכם של ורד צפויים להיכנס מענקי אליפות וגביע, מה שמראה על הרצון הגדול של בעלי האדומים לבנות קבוצה חזקה שתרוץ בחלק העליון של הטבלה, ולא תדשדש בתחתית כמו בעונה החולפת.

מטרת רכש נוספת של המועדון מחודורוב היא שלומי אזולאי. הקשר צפוי לנחות היום מחופשה בארה"ב ויפגש בימים הקרובים עם אנשי הקבוצה כדי לסכם סופית את תנאיו גם כן לשנתיים. אדי גוטליב צפוי לחתום גם הוא על חוזה חדש לשלוש שנים (שנתיים עם אופציה) בימים הקרובים, כשטיוטות החוזה בין הצדדים כבר הוחלפו.

בעוד שנראה שהמו"מ עם ורד ואזולאי מתקדם במיוחד, בסביבתו של עומרי אלטמן טענו שבשלב הזה השיחות תקועות, כשפי שפרסמנו בין הצדדים ישנם פערים של 30 אחוזים. בהנהלת המועדון הבהירו שישפרו את ההצעה לקפטן כדי שישאר, אך נכון לעכשיו זה טרם קרה.

בנושא אחר, תביעת הבוררות של ניסו אביטן נגד הפועל ת"א התקבלה. הפועל צריכה לשלם לאביטן סכום של כ-350,000 ש"ח. המאמן יוצג ע"י עו"ד רועי רוזן ועו"ד יובל שדמי.