למרות שהתחסן: קבהא נמצא חיובי לקורונה

הקשר ישהה בבידוד. אנסה יחתום בב"ש, רעננה תקבל מליון ש"ח

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.06.21 - 17:25
תחילת כתבה

הפועל באר שבע ממשיכה להתחזק. אחרי צירופם של רועי גורדנה, אביב סולומון, איאד אבו עביד ודור מיכה, שיחתום בקרוב רשמית, נסגרו הבוקר (שני) הפרטים האחרונים בעסקת יוג'ין אנסה. אלונה ברקת, שתנחת היום מחופשה ביוון, נתנה אור ירוק לעסקה במסגרתה תעביר באר שבע מיליון ש"ח להפועל רעננה תמורת השחקן שרשם עונה מצוינת כמושאל בהפועל קריית שמונה.

בשיחות שנערכו אתמול בין מנכ"ל הפועל רעננה, גיל קופר למנכ"ל הפועל ב"ש, גיא פרימור הועברו כבר טיוטות חוזה. אגב, את אנסה, שכבר סיכם את תנאיו לשלוש שנים, ועל המו"מ מול השחקן פורסם לראשונה בערוץ הספורט, מייצג סוכן השחקנים אוהד כהן שהביא לבאר שבע את אלטון אקולטסה.

בעניין אחר, הפועל באר שבע הודיעה כי מרואן קבהא נמצא חיובי לנגיף הקורונה בבדיקה שנערכה לו עם חזרתו מחופשה פרטית בחו"ל. על פי הודעת המועדון, קבהא ישהה בבידוד בימים הקרובים, בהתאם להוראות משרד הבריאות. יש לציין כי קבהא התחסן לנגיף ונדבק בכל זאת.

במקביל, הדרומיים מנסים להתחזק בעמדות נוספות, כאשר בירם כיאל ייתן תשובה סופית היום אם החליט לעבור לנגב כשנראה שיעדיף להישאר בצפון. לצד זה, ייעשה ניסיון לסכם את עסקת איהב גנאים, שנפלה בימים האחרונים בשל תנאי תשלום אליהם לא הסכימה בני סכנין. לאחר שאריק בנאדו, סיכם אמש, שחקן העבר יחתום היום או מחר כעוזרו של רוני לוי. שישה ימים לפני אימון הפתיחה יאיצו במועדון את הסיכום מול אחד מהשניים אריאל הרוש או אופיר מרציאנו, מציאת מגן שמאלי וחלוץ זר, וכן שוער שני ומגן שמאלי זר.

על אף שז'וסוואה, ג'ונתן אגודלו ופארליי רוסה הודיעו כי הם מתכוונים לכבד את החוזה לעונה הבאה, שלושת השחקנים לא בתוכניות ונמשכות השיחות כדי להגיע עם השלושה להסדר כספי כמו גם הגעה להסכם חדש עם מרוהאן קבהא על קיצוץ. דוד קלטינס מחפש קבוצה בחו"ל והוצע במקביל להפועל חיפה מאחר והוא לא בתוכניות של באר שבע, ובנוסף עמית ביטון מחוזר על ידי הפועל תל אביב. גל לוי ואיתן רצון יושאלו, בעוד עילאי מדמון ייחל את העונה במשחקי קבוצת הנוער.