הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פרץ רוצה להחזיר את האליפות למכבי ת"א"

הקשר ממשיך להתלבט בנוגע לעתידו. "לא מרגיש בנוח לעזוב"

תומר לוי
תומר לוי  14.06.21 - 11:51
תחילת כתבה

עתידו של דור פרץ ממשיך להעסיק את מכבי תל אביב, ובאופן טבעי את אוהדיה. הקשר שהיה ממצטייני העונה בליגת העל, עדיין מתלבט האם לקבל את ההצעה לחוזה חדש מצד המועדון ועדיין לא קיבל החלטה סופית האם להישאר או לעזוב לאירופה.

פרץ מחזיק בהצעות מאודינזה ו-ונציה האיטלקיות, וכמו כן מקלן, ורדר ברמן ומיינץ הגרמניות. בניגוד אולי למה שמקובל לחשוב, הקשר אכן מתלבט האם להמשיך במדי הצהובים, שכזכור הציעו לו חוזה משודרג. "הוא רוצה להיות זה שיחזיר את האליפות למכבי ת"א כשחקן מוביל. דור לא מרגיש נוח לעזוב אחרי שהאליפות עברה למכבי חיפה", אמר גורם שמקורב לעניינים.

"הוא יודע שגם בלי סעיף יציאה, מכבי ת"א לא תעמוד בדרכו אם תהיה הצעה טובה, אבל צריך להגיד את האמת: כרגע הוא נמצא במצב אופטימלי לצאת - בלי שקבוצות יצטרכו לשלם למכבי ת"א. לא תהיה לו נקודת יציאה טובה מזו", הוסיף הגורם.
 
במקביל, נמשך המשא ומתן מול איתן טיבי, כאשר ההערכה היא שהבלם יסגור לעונה נוספת. למרות שאיתי שכטר ואבי ריקן עדיין לא קיבלו הצעות להמשיך במועדון, מכבי ת"א גם לא נפרדה מהשניים, דבר שככל הנראה נותן אפשרות שהצהובים יציעו בסופו של דבר חוזה, אך כלל לא בטוח שהשניים ימתינו ולא יחתמו בקבוצה אחרת.