הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הוא אדום: ורד חתם לשנתיים בהפועל ת"א

הקפטן של בית"ר ירושלים בעונה החולפת יחזק את הקבוצה ממתחם חודורוב. הקשר: "מצפה לפגוש את הקהל". המועדון רכש 75 אחוזים מכרטיסו של רז טוויזר, שחתם לשלוש שנים, תמורת 400 אלף שקל

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  14.06.21 - 13:26

תגיות: עידן ורד

חיזוק כפול להפועל תל אביב. הקשר עידן ורד חתם לשנתיים במועדון ויצטרף לסגל האדום. "אני נרגש להגיע למועדון הגדול הזה. מודה על האמון והרצון של כלל הגורמים, הבעלים, ההנהלה, המאמן והצוות המקצועי שנתנו לי הרגשה טובה מתחילת המשא ומתן. מצפה לפגוש את הקהל באימון הפתיחה ובהמשך גם בבלומפילד", אמר ורד עם חתימתו בקבוצה.

ורד (32) גדל במחלקת הנוער של מכבי תל אביב והכח עמידר ר"ג, כאשר במהלך הקריירה שיחק בבית"ר ירושלים, מכבי חיפה, הכוכב האדום בלגרד ואוטווה פיורי בקנדה. במהלך הקריירה זכה בשתי אליפויות וגביע אחד.

המאמן ניר קלינגר מעריך מאוד את השחקן שעזב את בית"ר ירושלים, שם שימש כקפטן, הן מקצועית והן מבחינת המנהיגות שהוא מגלה בחדר ההלבשה. אגב, אל ההסכם של ורד צפויים להיכנס מענקי אליפות וגביע, מה שמראה על הרצון הגדול של בעלי האדומים לבנות קבוצה חזקה שתרוץ בחלק העליון של הטבלה, ולא תדשדש בתחתית כמו בעונה החולפת.

מי שעוד הצטרף הוא רז טויזר, חלוץ הפועל עכו בעונה החולפת, שחתם לשלוש שנים בהפועל ת"א באמצעות סוכנו, גלעד קצב. טוויזר (22) גדל ושיחק בכל קבוצות מחלקת הנוער של הפועל עכו. בשלוש העונות האחרונות שיחק בקבוצה הבוגרת של המועדון. למעשה, הפועל ת"א רכשה 75 אחוזים מכרטיסו תמורת 400 אלף שקל.

טוויזר אמר לאחר החתימה: "גאה ונרגש לחתום במועדון מפואר כמו הפועל תל אביב. מודה להנהלה ולצוות המקצועי על האמון בי. אני מגיע במטרה לעבוד קשה ולהצליח עם הקבוצה. כבר לא יכול לחכות למשחק הראשון מול האוהדים האדומים. יאללה הפועל".

חוץ מוורד וטוויזר, גם שלומי אזולאי, שסיים חוזה במ.ס אשדוד, על סף סגירה לשנתיים. גם אדי גוטליב יחתום בימים הקרובים על חוזה חדש לשלוש שנים בהפועל. כמו כן, הפועל ת"א מנהלת משא ומתן מתקדם מול ג'ורג' דיבה, בלם הפועל עכו בעונה החולפת, שצפוי לשמש גיבוי לגוטליב וסיאנדה קולו.