הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תמורת 5 מיליון יורו: ליאל עבדה צפוי לעבור ל-MLS

לאחר שהמעבר לדינמו קייב לא צלח, היהלום של מכבי פתח תקווה יעזוב בקרוב לליגה הבכירה בארצות הברית, כששתי קבוצות כבר מנהלות משא ומתן עם המועדון

גיל לוין
גיל לוין  15.06.21 - 06:40
תחילת כתבה

קיץ עמוס במיוחד ממתין למכבי פתח תקווה ולא רק בגלל שרשרת ההחתמות הארוכה שהתחילה עם סיום העונה ותמשך גם בשבועות הקרובים, אלא בעיקר בזכות ליאל עבדה, היהלום של אבי לוזון, שעשוי להימכר בקרוב מאוד ולעזוב את ישראל.

לערוץ הספורט נודע כי התחנה הבאה של הכוכב הצעיר צפויה להיות בארה"ב עבור קבוצה מה-MLS. נכון לרגע זה המועדון מנהל משא ומתן מתקדם עם שתי קבוצות מליגת הכדורגל הראשונה בארצות הברית ועל פי גורמים במועדון, העסקה עשויה להיסגר בשבועיים הקרובים.

על פי ההערכות של אנשי המועדון, העסקה צפויה להכניס לכיסו של לוזון כ-5 מיליון יורו, אשר יתרמו הן בהמשך פיתוחה של מחלקת הנוער הנהדרת של המועדון והן לבניית סגל חזק בליגת העל, אשר מטרתו כמובן תהיה להשיג את הכרטיס לאירופה.

כזכור, בחלון ההעברות האחרון שנערך בחורף, היה עבדה הצעיר במרחק נגיעה ממעבר לדינמו קייב, כאשר על העסקה פורסם בערוץ הספורט. ברגע האחרון נכשלה העברתו בשל מחלוקות על סעיפי משמעת בתוך חוזה השחקן ולוזון הבהיר כי לא יבצע עסקה שעלולה לפגוע בעבדה.

בתוך כך, המלאבסים הודיעו על השארתו של ירדן כהן במועדון. השחקן הגיע מרעננה בעונה שעברה ולאחר שסיים את עונת ההשאלה, נרכש וחתם בפ"ת ל-4 שנים הבאות.