מחכים לחוגג: האסלביינק ואוקמפוס יושאלו?

לחץ בבית"ר מאי ידיעת התקציב. "צריך לבנות והזמן דוחק"

תומר לוי
תומר לוי  15.06.21 - 08:43
תחילת כתבה

עונת 2021/22 כבר נמצאת מעבר לפינה, כאשר עוד חודש וחצי כבר יצא לדרך גביע הטוטו. כרגע, משה חוגג לא מזרים כספים למערכת והרכש לא מגיע. אורי מגבו, שסיים חוזה בקבוצה, ודור אלו, בו מעוניינים במועדון, עדיין לא קיבלו הצעות רשמיות ולמעשה אף נשאלו "כמה הם מעוניינים להרוויח".

מספר שמות של שחקנים זרים בעלות לא גבוהה אמנם הועלו, אך עדיין לא נעשתה אף פנייה רשמית. הבעלים רוצה לפנות תקציב לרכש ע"י מכירת שחקנים וקיצוץ בשכרם. אלי אוחנה ומוני ברוש צפויים לפנות לשחקנים, אבל התשובה ידועה מראש והם יסרבו.

אם בית"ר לא תצליח למכור שחקנים, חוגג יצטרך להביא כסף מהבית כדי להעביר את כל התקציב ועל מנת לחזק את הקבוצה. בשלב זה התקציב טרם נקבע באופן סופי וכאמור תלוי בקיצוץ ובמכירה. בסביבת המועדון אמרו: "מחכים לחוגג, בסופו של דבר זו החלטה שלו. הזמן מתחיל לדחוק וצריך להתחיל לבנות את הקבוצה. איך זה יראה וכמה חוגג ירצה להשקיע זו אחריות שלו".

בנוסף, נשקלת האפשרות להשאיל את גלאופילו האסלביינק וסנטיאגו אוקמפוס. בראש רשימת הרכש נמצאים מגבו ואלו, אבל גם הבאת בלם זר וחלוץ זר לקבוצה. במועדון גם מקווים שאורן ביטון ימצא קבוצה כדי להשתחרר מחוזהו. הערכה שאי חידוש החוזים לאלירן עטר, עידן ורד וטל בן חיים חסכו למועדון כמה מיליוני שקלים.