הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ז'וסוואה ביקש מב"ש: תנו לי עוד הזדמנות

הקשר הפורטוגלי מוכן לחתום על חוזה, שיאפשר לקבוצה לחתוך אותו ללא פיצוי, במקרה של עבירת משמעת נוספת. ההחלטה בידיה של ברקת. אם יישאר, אקולטסה יושאל לקבוצה אחרת

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  16.06.21 - 07:50
תחילת כתבה

אחרי שתי עונות סוערות ומלאות בשערוריות, ז'וסוואה מבקש צ'אנס אחרון: קשר הפועל באר שבע שוחח עם אנשי הקבוצה, לאור הדיווחים על הרצון להשתחרר מחוזהו לקראת העונה הבאה, וביקש עוד הזדמנות. הפורטוגלי, שנמצא עם משפחתו בחו"ל, טרם הגיע על להסדר כספי על פיצוי - אבל בהחלט מוכן להישאר, ולחתום על חוזה חדש, שבו יוכנס סעיף משמעת, המאפשר למועדון לחתוך אותו מיידית וללא פיצוי, במקרה של עבירת משמעת.

"אני מבטיח לשנות את התנהגותי", אמר הקשר בשיחות שקיים עם אנשי ב"ש. כעת, הכדור נמצא במגרש של הבעלים אלונה ברקת, שתצטרך להחליט - ומהר. ברקת, יש לציין, בהחלט מודעת לתחושה הרווחת בחדר ההלבשה, ולרצונם של חלק מהשחקנים לראותם מחוץ למועדון.

במקביל, בב"ש ממשיכים לבנות את הקבוצה לעונה החדשה: בקבוצה ימתינו עד סוף החודש לשוער אופיר מרציאנו, אבל במקביל נמשך הלחץ על ברקת להחתים את אריאל הרוש, שטרם קיבל הצעה רשמית. המאמצים נמשכים למצוא חלוץ וקשר אחורי זרים כשאליניב ברדה בוחן גם אופציות של מגן שמאלי זר.

במידה וז'וסוואה אכן יישאר, אלטון אקולטסה עשוי לעזוב בהשאלה. במידה ולא יימצא מגן זר יוחתם אחד מהשניים: אורן ביטון או אורי מגבו, שניהם שחקני בית"ר ירושלים. איתי שכטר צפוי להצטרף גם כן.

ג'ונתן אגודלו וקווין טאפוקו סירבו לפיצוי שהוצע להם אבל מי שמתקרב להגיע להסדר הוא פארליי רוזה שהפערים איתו קטנים וניתנים לגישור, אולי אפילו עוד היום. מאמן הכושר אודי בן שמחון עשוי להישאר מאחר ובמועדון רוצים כוורת מקצועית רחבה. אחרי צירופם של עוזר המאמן אריק בנאדו ומאמן השוערים שי הס במועדון החליטו לצרף גם את האנליסט, איתי כהן שעבד בבית"ר ירושלים.