הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אטפלד ביקש להחתים את בריבו, שמעדיף חו"ל

החלוץ סומן בנתניה, שמנסה למכור את שחוביץ'. ומה עם פלשר?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.06.21 - 08:09
תחילת כתבה

מאמן מכבי נתניה, ריימונד אטפלד, ביקש להחתים את תאי בריבו. השחקן שסיים חוזה במכבי פתח תקווה מכוון לצאת לחו"ל וסוכנו גלעד קצב כבר בודק לגבי קבוצות באוסטריה ופולין. נתניה, שהגדילה את התקציב לעונה הקרובה, מוכנה להשקיע בחלוץ את דמי ההשבחה מהמלאבסים, סכום שיעמוד סביב המיליון ש"ח. בכל מקרה, אם השחקן לא יגיע, יצורף זר בעמדה זו.

בינתיים, בצוות המקצועי קיימו מבדקי כושר גופניים. הקבוצה חולקה לשתי קבוצות ובמבחני הכושר סיימו ראשונים עידו וייר וקפטן קבוצת הנוער אלון גינת. יחד עם הסגל מתאמנים גם 8 שחקנים מקבוצת הנוער, והחלטה לגביהם תתקבל בתוך שבועיים. מי שסיים אחרון הוא זלאטן שחוביץ'. המגן הסרבי, שנחת בארץ בימים האחרונים, מחוזר על ידי קבוצות ביוון, בלגיה וסקוטלנד, ובנתניה עושים מאמצים למכור אותו.

במועדון ממתינים להחלטה של דניאל פלשר אם להצטרף או למצות אופציות אחרות מחוץ לישראל, אבל בכל מקרה לא יחכו יותר מדי וייפנו לבלם זר, אם ישהה את תשובתו. בין הפרצופים החדשים שנכחו במבדקים ניתן היה לראות את יניב מזרחי ואמיר ברקוביץ' שהגיעו מבית"ר ת"א/בת ים, שי קונסטנטין שהגיע מבית"ר ירושלים ומאמון קשוע שהגיע מהפועל ר"ג.