הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חיזוק לחוד? חלוץ נבחרת סרביה הוצע לב"ש

מקאריץ' סיים כמלך השערים בארצו. האופציה על בריירו מומשה, פארלי רוסה שוחרר רשמית

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.06.21 - 08:02
תחילת כתבה

מסע הרכש של הפועל באר שבע נמשך. לערוץ הספורט נודע היום (שישי) כי לקבוצה הוצע חלוץ נבחרת סרביה, מילאן מקאריץ' כאפשרות לחיזוק החלק הקדמי בבירת הנגב. בנוסף, צפויה הקבוצה לסכם את עסקת העברתו של איתי שכטר כבר בימים הקרובים.

חלוצה של מכבי תל אביב בשנתיים האחרונות, איתי שכטר ייפגש בתחילת השבוע עם אלי ואלונה ברקת כדי לחתום על חוזה לעונה אחת בהפועל באר שבע. הפערים בין הצדדים, שגם כך היו קטנים, הצטמצמו עוד יותר. אחרי שחזר אתמול מחופשה, ממתין החלוץ לחתימה ולאתגר נוסף בקבוצה שתהיה העשירית בקריירה הענפה שלו.

בלי קשר להגעתו המסתמנת של החלוץ, בקבוצה ממשיכים לחפש שחקנים זרים. בימים האחרונים הציע סוכן סרבי את חלוץ נבחרת סרביה, מילאן מקאריץ'. מדובר בשחקן בן 25 שרשם שלוש הופעות במדים הלאומיים במשחקי אימון שנערכו בחצי השנה האחרונה. מקאריץ' סיים את העונה כמלך השערים בליגה המקומית עם לא פחות מ-25 שערים. קבוצתו רדניק סורדוליצה סיימה את העונה במקום השישי והוא מחזיק בחוזה לשנה נוספת במועדון.

מי שבוודאות יישאר במועדון בעונה הבאה הוא מריאנו בריירו. הקבוצה הודיעה היום על מימוש האופציה על על הקשר הארגנטיני, שמחזיק באזרחות ישראלית, והוא ימשיך לשחק במועדון בשלוש העונות הקרובות.

רוני לוי ממשיך לצפות במגנים שמאליים, אבל לאור העובדה כי אלטון אקולטסה טרם הושאל או נמכר, ועתידו של ז'וסוואה לא ברור, ישנו מצב שבאר שבע תצטרך להביא מגן שמאלי ישראלי. על הפרק שני שמות - אורן ביטון שכבר היה בקבוצה ועבר לבית"ר ירושלים, ואורי מגבו.

ביום ראשון תפתח הקבוצה מבירת הנגב את אימוניה עם לא מעט פרצופים חדשים. עמרי גלזר, רועי גורדנה, אביב סולומון, איאד אבו עביד ורמזי ספורי שחוזר מהשאלה יגיעו למתקן האימונים. דוד קלטינס, שאיננו בתוכניות, יצטרף לקבוצה לתחילת האימונים.

מי שייעדרו הם מרוואן קבהא שנצטווה להישאר בבידוד, קייס גאנם וגל לוי שמחלימים מניתוחים וימשיכו את הליך השיקום. בעתיד יצטרפו דור מיכה שינחת בארץ בימים הקרובים ויחל באימונים בחודש הבא, ויוג'ין אנסה שתנאיו סוכמו כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט. היום הודיעה הקבוצה על שחרורו של פארליי רוסה הברזילאי מהמועדון