הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מכבי נתנה הצעה מצוינת. דור רצה אתגר"

אביו של הקשר על השתלשלות האירועים שהובילה למעבר לוונציה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.06.21 - 14:38

תגיות: דור פרץ

תחילת כתבה

דור פרץ היה הסיפור המרכזי של הקיץ של מכבי ת"א. השחקן הכי משמעותי של הצהובים בעונה החולפת יצא להגשים חלום כשחתם בוונציה מהסרייה א' בתום התלבטויות רבות. מי שליווה אותו לאורך כל הדרך הוא אביו, יעקב פרץ, שהוא גם שחקן עבר במכבי ת"א. כעת, פרץ האב מספר בראיון ל"5 באוויר" את השתלשלות האירועים סביב המעבר לוונציה.

"זה חלום לחתום בליגה גדולה. המחשבה שלו לא הייתה בשניה, לקח לו זמן לקבל החלטה", יעקב פרץ פתח את דבריו, "הוא אמר למכבי ת"א שאם תהיה לו הצעה טובה מ-4 הליגות הבכירות, הוא יילך על זה, וזה מה שהיה. במכבי ת"א הוא עשה 8 שנים יפות מאוד, זכה באליפויות וגביעים. הוא בגיל המתאים ואני חושב שזו החלטה טובה בשבילו".

"רוסיה לא הייתה על הפרק מבחינתו. היו שתי הצעות גדולות מרוסיה והוא לא רצה. אם היה רק רוסיה, הוא היה נשאר במכבי ת"א", פרץ האב הודה, "הוא רצה מאוד לשחק בליגה האיטלקית ואני שמח שזה הצליח לו".

אביו של דור פרץ החמיא למכבי ת"א על הטיפוח של בנו: "מכבי ת"א זה אירופה לכל דבר. רמת האימון היא ברמה הכי גבוהה שיש וזה עזר לדור להפוך למי שהוא. כל מה שהוא רצה, הוא קיבל ממכבי ת"א מבחינת תנאים".

"ישבנו עם מכבי ת"א והם נתנו הצעה מצוינת, אבל האתגר פה והרצון שלו לצאת החוצה היה גדול", יעקב פרץ סיפר, "ונציה רצו אותו בשבועיים האחרונים וזה נסגר מהר מאוד. היו דיבורים עם אודינזה, אבל עם ונציה זה התקדם מהר מאוד".

"המאמן של ונציה יודע על דור הכל. הוא ראה המון משחקים שלו. הם יודעים עליו הכל וזה הרשים את דור", הוא סיפר, "הוא נפגש עם המאמן לפני החתימה ולאחר מכן חתם. מה שהיה חשוב לנו זה להיות מוגן מכל מיני מצבים. היה חשוב לנו שאם הקבוצה תרד ליגה, הוא יהיה מוגן בתרחיש כזה ויוכל להשתחרר מהחוזה".