הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמי: מכבי חיפה תשתף פעולה עם עפולה

צעירים יושאלו לקבוצה מהלאומית. ביניהם: יפרח, נחמני ועוד

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  21.06.21 - 10:42
תחילת כתבה

לאחר שבועות של שיחות אינטנסיביות, מכבי חיפה הודיעה היום (שני) על שיתוף פעולה עם הפועל עפולה מהליגה הלאומית. על פי הודעת המועדון, החל מעונת המשחקים הקרובה, במסגרת ההסכם, שחקנים צעירים יעברו לעפולה, במטרה לצבור דקות משחק ולחזור בשלים ומנוסים יותר לקבוצה הבוגרת. מנגד, הפועל עפולה תהנה מזכות ראשונים לבחירת שחקנים צעירים ומושאלים ומסגל מגוון מדי שנה.

הירוקים צפויים להשאיל בעונה הקרובה את השמות הבאים: סתיו נחמני, נהוראי יפרח, רוני לאופר, שריף כיוף, מוחמד גאדיר, באסם זערורה, עילאי חג'ג' ואיברהים ג'ואברה. גם אדר אזרואל עשוי לעשות את דרכו למועדון מהלאומית. אגב, נחמני, יפרח, לאופר וכיוף ייצאו ככל הנראה עם חיפה למחנה האימון בהולנד, אבל בהמשך צפויים לעשות את דרכם לעונת השאלה בעפולה.

בתוך כך, המנהל הספורטיבי החדש של מכבי חיפה, גל אלברמן, יפקח על שיתוף הפעולה ויעקוב אחר המושאלים. בנוסף, מכבי חיפה תצרף איש צוות לעפולה, שחר וייזינגר, שבעונה החולפת שימש כעוזרו של בני לם בקבוצת הנוער. אחיו, גיא הוא מאמן השוערים של הקבוצה הבוגרת של מכבי חיפה.

אלברמן אמר לאתר הרשמי על ההסכם: "מדי שנה מייצרת מכבי חיפה לא מעט שחקנים צעירים, מהמבטיחים בכדורגל הישראלי. אותם שחקנים שאינם נמנים עם הסגל הבוגר, זקוקים למסגרת המקצוענית ביותר והפועל עפולה היא כזו. אנו שמחים על שיתוף הפעולה".

יו"ר הפועל עפולה, עמי אסייג אמר: "אנו מברכים ושמחים על שיתוף הפעולה עם מכבי חיפה. מהרגע הראשון הקשר שלנו עם גל אלברמן ואנשי מכבי חיפה היה פורה והדדי ואנו בהחלט שמחים על כך".