המו"מ נמשך: מכבי חיפה בעקבות אורי דהן

חבשי, שסיכם בסכנין, עשוי לעבור בטרייד לק"ש. מוחמד נחת

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  21.06.21 - 19:20

תגיות: בני סכנין

תחילת כתבה

במכבי חיפה לא מוותרים על שירותיו של אורי דהן, הבלם הצעיר והמבטיח של הפועל קרית שמונה. הירוקים מנהלים שיחות מול איזי שרצקי ואנשיו בניסיון להעביר את דהן לכרמל, כאשר על הפרק עומדת גם אפשרות לעסקת טרייד, במסגרתה יעברו כמה שחקנים מהאלופה לקרית שמונה.

בתוך כך, עאיד חבשי, שכבר סגר את מרבית תנאיו בבני סכנין, לא קיבל כרגע אישור לחתום בקבוצה מהמגזר והוא עשוי לעשות את הדרך לקרית שמונה כחלק מהעסקה. גם מקסים פלקושצ'נקו ויהאב אבו אלשיך עשויים לעשות את דרכם לקבוצה המתחדשת של עמיר נוסבאום.

כך או אחרת, חבשי, שמחזיק בחוזה עד 2024 בכרמל, לא יהיה חלק ממכבי חיפה בעונה הקרובה, שכן הוא מעוניין בדקות משחק משמעותיות יותר. הן בקרית שמונה והן בבני סכנין, צפוי הבלם בן ה-26 להיות שחקן הרכב.

חבשי, אגב, שיחק בעבר בבני סכנין וזוכה להערכה רבה מצד הצוות המקצועי וההנהלה, ובמועדון מאוד רוצים להשלים את העסקה לאחר עזיבתו של לוקאס שפנדלהופר. גם האפשרות שיצא לחו"ל קיימת ונציגיו בוחנים אופציות, אבל ההעדפה של חיפה היא להשאילו לאחת הקבוצות בארץ.

בנושא אחר, עלי מוחמד, שנרכש מבית"ר ירושלים, נחת היום (שני) בישראל ומחר צפוי לעבור בדיקות רפואיות ולחתום באופן רשמי במדי הירוקים.