הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יואב תומר סיכם בהפועל, קשיים מול רעננה

פרסום ראשון: החלוץ עשוי להצטרף. רז שלמה יעבור בהשאלה?

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  22.06.21 - 12:23
תחילת כתבה

אחרי שצירפה לא פחות מחמישה שחקני רכש, בהפועל תל אביב לא רוצים להוריד את הרגל מהגז מבחינת החתמות שחקנים ונראה שהם עומדים להאריך את רשימת המצטרפים. לערוץ הספורט נודע שהאדומים הגיעו לסיכום עם החלוץ יואב תומר, כאשר כעת עליהם יהיה לסכם גם עם הפועל רעננה על דמי השבחה. בשלב זה יש פער גדול בין מה שרעננה דורשת לבין מה שהפועל ת"א מוכנה לשלם, כשהצדדים ממשיכים לדון בניסיון להגיע להבנות.

תומר גדל במחלקת הנוער של הפועל רעננה וב-2017 עלה לקבוצת הבוגרים. בעונת הירידה של האדומים מהשרון, הבקיע החלוץ חמישה שערים ב-19 ובעונה החולפת בליגה הלאומית הבקיע שלושה שערים ב-21 הופעות.

בין לבין, היום או מחר צפויים נציגי המועדון להיפגש עם נציגו של בן שהר, הסוכן רונן קצב ובשלב הזה המו"מ מול השחקן עומד במקום. כפי שכבר פרסמנו, הבעלים הציעו לבן שהר חוזה עם שכר של 180 אלף דולר אך קיימים פערים בין הצדדים.

בכל מקרה, הפגישה תתקיים על מנת לנסות לקדם את המו"מ. כזכור, פרסמנו כאן כי בהפועל טענו כי אם בימים הקרובים המו"מ עם שהר לא יבשיל לכדי עסקה, יעברו לאופציות הבאות, אנתוני וארן ומוחמד עוואד. רז שלמה אמנם מחזיק בחוזה, אך ייתכן מאוד שיעבור בהשאלה לקבוצה אחרת אחרי שהעונה מיעט לשחק.

בתוך כך, במועדון ביקשו לדחות את דיון הערעור לגבי עונשו של ניר קלינגר משום שהמאמן בחו"ל והוא רוצה להיות נוכח בדיון. בקבוצה עדיין לא סגרו מחנה אימונים ונשקלות מספר אופציות (הולנד, פולין, אוסטריה) למחנה שייערך באמצע החודש הבא.