רשמית: ואן לוון ימשיך כמאמן מכבי ת"א

למרות אובדן האליפות ואחרי הזכייה בגביע המדינה, מיץ' גולדהאר הודיע כי ההולנדי ידריך את הצהובים גם בשנתיים הקרובות. בנוסף, ברק יצחקי ממשיך כמנהל המקצועי, שרון תמם כמנכ"לית

תומר לוי
תומר לוי  22.06.21 - 14:04
תחילת כתבה

מכבי תל אביב ממשיכה לעבוד. הבעלים מיץ' גולדהאר הודיע היום (שלישי) כי פטריק ואן לוון, המאמן ההולנדי שמונה במקומו של יורגוס דוניס באמצע העונה שעברה, ימשיך על הקווים בקריית שלום גם בשנתיים הקרובות. בנוסף אליו, גם ברק יצחקי ימשיך בתפקיד מנהל תחום הכדורגל ושרון תמם כמנכ"לית המועדון.

המאמן, שתחת שרביטו זכתה הקבוצה בגביע המדינה ה-24 בתולדותיה ונלחמה על תואר האליפות עד למחזור האחרון, זוכה להערכה גדולה מהנהלת הצהובים. "פטריק אינו זר למכבי תל אביב אחרי שהצטרף למועדון ב-2016 על מנת לארגן מחדש ולהנהיג את אקדמיית הנוער שלנו. הוא מונה כמאמן זמני בדצמבר 2020 והוכיח בנוסף למנהיגות שלו גם את המחויבות והלויאליות שלו למכבי.  פטריק מאוד מותאם למטרותיו של המועדון – פיתוח שחקנים צעירים שגדלו במחלקת הנוער שלנו והתווית מפת דרכים ברורה בדרך להפיכתם לשחקני הקבוצה הבוגרת", אמר הבעלים.

ואן לוון הצטרף למכבי ת"א ב-2016 ושימש במשך ארבע שנים בתור המנהל הביצועי של מחלקת הנוער. אחרי עזיבתו של ולדימיר איביץ', שימש ההולנדי בתור המאמן הזמני של הצהובים והוביל אותם לזכייה באלוף האלופים עד למינויו של יורגוס דוניס. לאחר פיטוריו של היווני, ואן לוון קיבל שוב את משרת האימון, הצליח לייצב את סגנית האלופה והוביל אותה גם לזכייה בגביע המדינה.

מלבד זאת, הבעלים הקנדי עשה סדר בנוגע לתפקידו של ברק יצחקי: "ברק יצחקי עבר בצורה חלקה משחקן כדורגל מקצועי בכיר לתפקיד מרכזי במחלקת הכדורגל שלנו. ברק יעמוד בראש מחלקת הכדורגל שלנו, יוביל בתחום הרכש והסקאוטינג, יהיה מעורב בהחלטות בנושא העברות שחקנים ויהיה אחראי על תיאום פילוסופיית הכדורגל של המועדון בין מחלקת הנוער לקבוצה הבוגרת".