הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עמית כהן הושאל לעונה לבית"ר ירושלים

הרכש הראשון של קומאן. על מועמדותו פורסם כאן לראשונה

תומר לוי
תומר לוי  22.06.21 - 16:14
תחילת כתבה

תגידו מזל טוב לבית"ר ירושלים. הקבוצה מהבירה הודיעה היום (שלישי) על שאילתו של המגן עמית כהן מבני יהודה לעונה אחת והוא יהיה למעשה הרכש הראשון שלה תחת ארווין קומאן. על מועמדותו פורסם לראשונה בערוץ הספורט.

דור אלו ואורי מגבו ממשיכים להתרחק מבית"ר ירושלים, כאשר בין השניים למועדון קיימים פערים כספיים, מה שהצריך שינוי כיוון של המועדון. בעונה החולפת נרכש המגן ע"י בני יהודה מהפועל רעננה, ירד עם הכתומים ליגה וכעת יקווה להשכיח את החוויה הרעה.

כהן אמר לאחר החתימה: "אני מרגיש בשל ונחוש להגיע למועדון מפואר כמו בית"ר ירושלים. לאורך כל הדרך ראיתי עד כמה המועדון רצה אותי ואני שמח על כך. אני מודה למאמן ארווין קומאן על הבחירה בי ומתרגש מכך, ורוצה להודות גם להנהלה ולצוות המקצועי על האמון בי. מבטיח שאתן את הכל בשביל המועדון ועבור האוהדים. בית"ר ירושלים זה לא סתם מועדון, אלא כזה שאתה חולם להגיע אליו בתור ילד ואני מאושר שהצלחתי לעשות זאת. מעכשיו נתחיל להתכונן ברצינות לעונה. יאללה בית"ר". אגב, המגן חתם בסיוע סוכנו ניר קרין.

אגב, חברו של עמית כהן להגנת הכתומים, אליסון דוס סנטוס, מקיים שיחות עם המועדון. בקבוצה מקווים שגם אבי ריקן, שסיים חוזה במכבי תל אביב, יגיע. שם נוסף שעלה כגיבוי הוא רז שלמה מהפועל תל אביב, אך בשלב זה אין שום התקדמות בנושא.