רודריגס: "לא אשאר במכבי חיפה בתנאים האלה"

הקשר סיפר בראיון לתקשורת הספרדית על תחושותיו, אך הכחיש מאוחר יותר בהודעה רשמית שיצאה מטעם הקבוצה. ב"אס מדווחים: מחזיק בהצעות מהליגות הראשונות במקסיקו, יוון וסין

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.06.21 - 18:18
תחילת כתבה

מכבי חיפה השלימה את עסקת רכישתו של עלי מוחמד מבית"ר ירושלים וחיזקה את מצבת שחקני מרכז השדה שלה. עם זאת, נראה כי עתידו של חוסה רודריגס במדים הירוקים מוטל בספק מסוים, כך עולה מדבריו של הקשר הספרדי עצמו בראיון שהעניק ל"אס" המקומי.

על פי דיווח ב"אס", רודריגס מחזיק בהצעות מהליגות הבכירות במקסיקו, ביוון ובסין. "אנחנו בוחנים אותן", הודה הקשר והמשיך: "בשנים עברו כמעט שלא היו לי הצעות ועכשיו, כשאני לא רוצה לעזוב את ישראל, מתעוררות לפתע כמה הצעות".

בהמשך, עם זאת, הבהיר רודריגס כי לא יישאר בכל מחיר בסגל של האלופה הטריה, כאשר על פי התקשורת הספרדית, ההצעות שמונחות בפניו צפויות לזכות אותו בשדרוג משמעותי מאוד בשכר. "אני יכול לומר שאשאר כאן ב-70 אחוזים, אבל לא בתנאים האלה", אמר הקשר בן ה-26.

לצד זאת, רודריגס, כך ניתן להבין מדבריו, מקווה לקבל שדרוג ממכבי חיפה ולהישאר בישראל. "אנשים מדברים על ישראל מתוך בורות. זו אחת המדינות הטובות בעולם", החמיא והוסיף: "זו הייתה השנה הכי טובה בקריירה שלי, בפער. הרגשתי קשר מיוחד עם האוהדים, הם אוהבים אותי ב-100 אחוז. המועדון אוהב אותי, המאמן אוהב אותי... עבור שחקן, אלה דברים מיוחדים מאוד".

תגובת השחקן, חוסה רודריגס, לפירסומים: "מדובר בשטויות ובדברים שלא נאמרו על ידי. פרסומים שלא נאמרו על ידי. חד משמעי זה לא נכון. אני שחקן מכבי חיפה, יש לי חוזה לעוד שנתיים ואני מרוצה".