הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יש אישור: אצטדיון כדורגל חדש יוקם באשדוד

ועדת הרישוי בעירייה העניקה אור ירוק. מתי יחלו העבודות?

גיל לוין
גיל לוין  22.06.21 - 18:44

חשיפת ערוץ הספורט. אפשר לברך על המוגמר? ועדת הרישוי העירונית בעיריית אשדוד הודיעה היום (שלישי) כי אישרה את הקמת האצטדיון העירוני החדש שיכלול כ-20,000 מקומות. כבר בעוד כחצי שנה יחלו עבודות הפיתוח במקום, כאשר בעוד כשנה תתחיל בניית המתחם עצמו - שיכלול אצטדיון כדורגל חדשני, שטחי מסחר וחניונים.

"האצטדיון הוא החלק המרכזי בקרית הספורט שתיבנה ברובע פארק לכיש, ותכלול בנוסף אולם רב תכליתי עם 5,000 מקומות, בריכת שחייה מתקדמת ומגרשי אימונים שבנייתם כבר בעיצומה", אמר ראש העיר אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי. "זהו צעד נוסף של תנופה והתחדשות לרווחת תושבי אשדוד", סיכם ראש העיר.

כאמור, בעוד כחצי שנה יתחילו באשדוד את בנייתו של הקומפלקס העצום, בו יושקעו לא פחות מ-600 מיליון שקלים. אגב, נכון לרגע זה נראה כי רק מ.ס אשדוד תהנה מהמתחם, שכן לטענת רשות הספורט בעיריית אשדוד, בשל כמות המבנים המועטה ביחס לקבוצות הכדורגל שבעיר, קבוצות הילדים, הנוער והקבוצות המשחקות בליגה א' ו-ב' ימשיכו להתאמן במגרשים הסינטטיים שגם הם ישודרגו בעתיד.

יורם אסרף, מנכ"ל רשות הספורט בעיריית אשדוד, סיפר לערוץ הספורט על המתחם: "קרית ספורט בעיר משנה את תפיסת החוויה של הפעילות הספורטיבית מהקצה אל הקצה. יהיו במתחם הזה לא רק מבנים ענקיים שהם בית לספורט, אלא גם חוויה. יהיו לצד מתקני הספורט מזנונים וחנויות לציוד ואביזרי ספורט ושטח ירוק גדול שיהיה אפשר לתפוס בו צל עם שולחן יפה וליהנות ממתקנים קטנים כמו סל לשניים על שניים, קירות טיפוס, מתחם נינג'ה והרבה מתחמים קטנים שיתנו מענה רחב".