הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כפי שפורסם: מורגן פרייר חתם בק"ש

החלוץ האנגלי הצטרף ל-3 עונות. שביעות רצון מעסקת דהן

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  24.06.21 - 09:59

שחקן חיזוק חדש לעירוני קרית שמונה: הבוקר (חמישי) הודיעה הקבוצה על החתמתו של מורגן פרייר ממכבי פתח תקווה על חוזה לשלוש עונות. החלוץ האנגלי ישמש כמחליפו של יוג'ין אנסה שעבר להפועל באר שבע. פרייר שיחק בעונה שעברה במכבי פתח תקווה וכבש שער אחד ב-14 משחקים. לפני הגעתו לישראל שיחק בליגות הנמוכות באנגליה. על הסיכום פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט.

במקביל, בקבוצה סיפוק מהטרייד בין אורי דהן לעאיד חבשי והחמיאו לאיזי שרצקי על ניהול מו"מ מהיר וחכם. "זו עסקה הגונה והוגנת גם לנו וגם לשחקנים", אמר בעלי ק"ש - שישלשל לכיסו חצי מיליון יורו בנוסף למיליון שקלים שהעבירה מכבי ת"א לחשבון הקבוצה בעקבות העברתו של עידן נחמיאס.

חבשי, שהגיע ממכבי חיפה, ויתר על כספים שמגיעים לו במסגרת ההסכם עם הירוקים כדי לעבור לק"ש, כך לטענתו. הוא מבין שהוא יחזור להיות שחקן מרכזי, בעוד בחיפה הוא היה בקצה הרוטציה ולא נספר. "חבשי יחזור לנבחרת ישראל דרכינו", אמרו בקרית שמונה.

במקביל, נמשכים המאמצים להתחזק בשחקני התקפה, חלוץ ושחקן כנף כדי להשלים את מכסת הזרים. במועדון ימתינו לראות אם שחקנים ישראלים נוספים ייפלטו אחרי מחנות האימונים ולא מן הנמנע שעוד שחקן ישראלי יצורף.