הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הרכש השלישי: עאיד חבשי חתם לשנתיים בק"ש

הבלם ירוויח כ-180 אלף דולר. המטרה הבאה: מחליף ללוסיו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  25.06.21 - 08:03

עאיד חבשי חתם הבוקר (שישי) על חוזה לשנתיים בהפועל קריית שמונה, ולמעשה הבלם בן ה-26 יהיה הרכש השלישי של עמיר נוסבאום אחרי סטפן אקה ומורגן פרייר שינחת בשבוע הבא. על הטרייד בין מכבי חיפה לקריית שמונה במסגרתו הבלם יצטרף לקבוצה הצפונית פורסם לראשונה בערוץ הספורט.

חבשי מסר לאתר הרשמי של המועדון: "שמח להתחיל דרך חדשה במועדון כמו קריית שמונה, מועדון שזכה בכל תואר אפשרי בליגת העל. מגיע כדי לעבוד קשה ולעזור לי ולקבוצה לעמוד במטרות שלנו בעונה הקרובה".

שכרו של חבשי שהיה במכבי חיפה לא ייפגע והוא ישתכר גם בקבוצה של איזי שירצקי כ-180 אלף דולר. אגב, החתימה נדחתה להיום בשל אירוע שהיה לבלם אמש אך תמונות כבר נעשו ובמועדון חיכו רק לתוצאות הבדיקות הרפואיות שביצע. אגב, הבלם חתם באמצעות סוכנו שחר גרינברג.

יש גם לציין כי קריית שמונה שחררה שמונה שחקנים עד כה ומחפשת אחר קשר וחלוץ נוספים. מקסים פלקושצ'נקו מועמד להצטרף, אבל יעדיף את בני סכנין אם לא ייצא לחו"ל ולכן מתרכזים במועדון במציאת זרים.

"כל הליגה מחפשת חלוץ שפיץ, לא רק אנחנו", אמרו בקריית שמונה. "לא נביא סתם שחקנים כדי להגיד שהבאנו". בגזרת הישראלים ולמען השלמת הסגל נוסבאום בוחן את האפשרות לצרף את יהאב אבו אלשיך ממכבי חיפה כשאיתן רצון מהפועל באר שבע יוכל לבוא בחשבון אם לא יישאר בדרום.