הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מיליון יורו: מכבי חיפה מגבירה את המאמצים לצירופו של דין דוד

מכבי חיפה שבה להתעניין בחלוץ מ.ס אשדוד ופתחה במו"מ לצירופו. כרגע העסקה מתקדמת לכיוון חיובי והאלופה מקווה שיצטרף כבר למחנה האימון. פלקושצ'נקו עשוי לעשות את הדרך ההפוכה. הקבוצה ערכה אימון בכורה בהולנד

גיל לוין
גיל לוין  27.06.21 - 22:12
תחילת כתבה

מכבי חיפה עובדת ללא הפסקה בפגרת הקיץ וממשיכה בבניית הסגל. הירוקים הגבירו את המאמצים לצירופו של דין דוד וחידשו את המו"מ עם מ.ס אשדוד. החלוץ, מצידו מאוד מעוניין להצטרף לשורות האלופה.

אשדוד דורשת עבור דוד כמיליון יורו ועל פי גורמים המעורבים בעסקה נראה שהיא בכיוון חיובי. במכבי חיפה פועלים לצרף את החלוץ במהירות האפשרית כדי שיוכל להצטרף למחנה האימונים בהולנד. במסגרת העסקה, מקסים פלקושצ'נקו עשוי לעשות את הדרך ההפוכה כאשר גם מוחמד עוואד אופציה למעבר לדרום, אבל החלוץ מעדיף לעבור לקבוצה בחו"ל.

כזכור, עד לפני מספר ימים התבשלה עסקה בין מכבי חיפה לאשדוד שכללה את צירופו של דוד יחד עם רועי משפתי בסכום המוערך בכמיליון יורו וחצי אלא שהמגעים עם בן שהר הובילו להתרחקות. כעת, חיפה שמעוניינת לצרף חלוץ נוסף, הביעה רצינות בעוד, כאמור, שגם השחקן מעוניין להגיע.

דוד הוא ללא ספק אחד החלוצים הבולטים בליגת העל והוביל את אשדוד למקום השלישי. החלוץ הבקיע 20 שערי ליגה ב-61 הופעות בשתי העונות האחרונות, כאשר גם מכבי תל אביב ניסתה לצרפו, אבל נראה שבסופו של דבר ילבש ירוק.

בינתיים, ערכה הקבוצה אימון בכורה במירלו שבהולנד. אל האימון הצטרף גם ראיין סטריין, מגנה החדש של הירוקים שחתם רשמית בשבת. אל האוסטרלי הצטרפו כמובן גם עלי מוחמד, אורי דהן ואיתמר ישראלי.