הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ארווין קומאן: "חייב להכיר את השחקנים והם אותי"

עם מעט פרצופים חדשים, צפו בבית"ר ירושלים פותחת את אימוניה

תומר לוי
תומר לוי  29.06.21 - 14:36
תחילת כתבה

אחרי עונה מסויטת שכללה חילופי מאמנים, פלייאוף תחתון, יכולת מקצועית מאכזבת וטראומה גדולה מפיצוץ עסקת השייח' חמד בן ח'ליפה , הגיע הרגע של בית"ר ירושלים לפתוח דף חדש. היום (שלישי) פתחה הקבוצה מהבירה את אימוניה לקראת עונת 2021/22 עם מעט פרצופים חדשים, אך אחד משמעותי במיוחד על הקווים - ארווין קומאן.

המאמן ההולנדי פגש לראשונה את חניכיו החדשים, אחרי שהכיר אותם עד כה בעיקר דרך הטלוויזיה והקלטות. לצידו של הרכש החדש עמית כהן, חזרו לבית וגן גם מקס גרצ'קין, לירן רוטמן ויוראי מליח ששבו מהשאלות.

מי שנעדרו מאימון הפתיחה הם מרקו יאנקוביץ' ואוראל דגני, שיצטרפו ביום ראשון אחרי שחופשתם הוארכה בעקבות השתתפותם במשחקי הנבחרות שלהם. למרות זאת, איתמר ניצן ואביאל זרגרי, שהיו חלק מסגל הנבחרת במשחקי הידידות, התייצבו לבקשתם לאימון.

למעט קומאן, באימון נכח גם המנהל המקצועי אלי אוחנה, שאמר: "אני מאוד שמח להתחיל עונה חדשה, עם מאמן חדש, ועם רעב ומוטיבציה. אני מכיר את ארווין הרבה שנים, וגם שיחקנו ביחד. מדובר באדם נהדר, שמבין כדורגל ברמה הגבוהה ביותר. אני מאחל לכולנו בהצלחה".

"היה נחמד מאוד להיות על המגרש, גם לשחקנים", סיפר קומאן, "עשינו אימון טוב, אני חייב להכיר את השחקנים טוב יותר והם צריכים להכיר אותי טוב יותר, אבל זה בסדר, נעשה את זה בשבועות הקרובים. היה טוב להיות כאן באימון הראשון. נהננו". וכשנשאל על החום הכבד ששרר באימון, הוא דווקא חייך: "אני נהנה ממנו", סיכם המאמן.