הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נשאר צהוב: ריקן חתם לעונה במכבי ת"א

אחרי שכבר נראה היה שהקשר בן ה-32 בדרך החוצה, מחזיקת הגביע הודיעה היום שהוא חתם לשנה עם אופציה לאחת נוספת: "להמשיך כאן הייתה אחת ההחלטות הקלות שקיבלתי בקריירה"

תומר לוי
תומר לוי  30.06.21 - 12:46
תחילת כתבה

כבר היה נראה שהוא בדרך החוצה ממכבי תל אביב, אך ברגע האחרון חלה תפנית בעלילה. מחזיקת הגביע הודיעה היום (רביעי) שאבי ריקן ימשיך לפחות לעונה נוספת לאחר שעבר בהצלחה את הבדיקות הרפואיות, והוא חתם על חוזה חדש עד תום עונת 2021/22 עם אופציית הארכה בעונה נוספת, באמצעות סוכנו מאיר ריפמן.

ריקן בן ה-32 הוסיף לאחר החתימה: "להמשיך במכבי תל אביב הייתה אחת ההחלטות הקלות ביותר שקיבלתי בקריירה שלי. שש השנים האחרונות הפכו את הקשר החזק שלי למכבי למשהו שמרגיש נכון גם לי וגם למועדון. אחרי שקיבלתי את הפנייה ממכבי, כל סיפור הארכת החוזה הפך לעניין טכני בלבד. מכאן נחזור להתאמן עם הקבוצה על מנת להשיג את כל המטרות שיש לנו העונה".

מנהל מחלקת הכדורגל, ברק יצחקי, אמר לאתר הרשמי: "יכולותיו המקצועיות, האישיות והניסיון הרב של אבי ידועות לנו היטב לאחר שש שנים שבהן היה לו תפקיד מרכזי בהצלחות של מכבי. אנחנו שמחים שהוא ימשיך ללבוש את המדים הצהובים כחולים גם בעונה הקרובה, ומאחלים לו בהצלחה".

ריקן הצטרף למכבי תל אביב קיץ 2015 מציריך השווייצרית, ובשש שנותיו בצהוב זכה עם המועדון בשמונה תארים, ובמוקד כמובן שתי אליפויות (2018/19 ו-2019/20), זאת לצד הופעה בשלב הבתים של ליגת האלופות בעונתו הראשונה בקבוצה ושלוש הופעות בשלב הבתים של הליגה האירופית. בסך הכל רשם 234 הופעות שבהן כבש 30 שערים.