הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זר שמיני בסגל: מרטין ראינוב חתם באשדוד

מונטרי קמאהני עשוי להימכר. בר נתנאל חתם לשלוש עונות. ביום ראשון יצאו למחנה בסלובניה

גיל לוין
גיל לוין  01.07.21 - 17:45

מ.ס אשדוד ממשיכה להתחמש. היום (חמישי) הקבוצה של רן בן שמעון החתימה את מרטין ראינוב, שהיה הקפטן של לבסקי סופיה ועוד קודם לכן הודיעה על צירופו של בר נתנאל. המגן השמאלי בן ה-20 שהגיע מהפועל כפר שלם, חתם במועדון לשלוש שנים והפך לרכש השביעי של הקבוצה מעיר הנמל.

הקשר האחורי הבולגרי בן ה-29, שיכול לשמש גם כבלם, שיחק בלבסקי בשנתיים האחרונות - 78 הופעות בהן תרם שני שערים ושלושה בישולים. ראינוב, שמתנשא לגובה של 1.83 מ', ערך שמונה הופעות בינלאומיות במדי נבחרת בולגריה וארבע הופעות בליגה האירופאית עם קבוצתו. בעקבות זאת, מצבת הזרים של אשדוד תעמוד על שמונה; ראינוב, ננאד סבטקוביץ, מונטרי קמהאני, טימותי אוואני, מוסא בגאיוקו, פאהד באיו, מוגיס זקאריה ודיויד רוי ניאנג. כלומר, קמהאני עשוי להימכר וניאנג עשוי לצאת להשאלה.

נתנאל הנרגש אמר אחרי החתימה: "שמח לחתום במועדון ספורט אשדוד, מקום שידוע כבית חם עם המון שחקנים צעירים. אעבוד קשה על מנת להתפתח כאן ועל מנת לעזור לקבוצה להצליח". כאמור, נתנאל מצטרף לאור אינברום, נואף בזיע, ניאנג, נאור סבג, סהר חסון וגיא דהן ברשימת הרכש של אשדוד.

בעוד שלושה ימים תצא אשדוד למחנה אימונים באורך תשעה ימים בסלובניה על מנת לגבש את הקבוצה. כמו כן, אמש נפתחה מכירת המנויים לעונה החדשה. כחלק מהמאמצים לשדרג את הקבוצה שסיימה במקום השלישי, במועדון ינסו לצרף עוד קשר וחלוץ ותיק במקומו של דין דוד שעזב.