הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עם 8 פרצופים חדשים: אשדוד המריאה למחנה

הקבוצה תתכונן לקונפרנס ליג. בן שמעון: "התחושות טובות"

גיל לוין
גיל לוין  04.07.21 - 07:45

לאחר שנפרדה ממספר שחקני מפתח משמעותיים וצירפה במקומם פרצופים חדשים, מ.ס אשדוד ממשיכה בהכנות לעונה הקרובה. הקבוצה של רן בן שמעון המריאה הלילה (בין שבת לראשון) לסלובניה, שם תערוך בעיירה בלד את מחנה האימונים המסורתי שימשך הפעם תשעה ימים.

סגל השחקנים שיצא למחנה כולל גם את שמונת השחקנים החדשים שהצטרפו: אור אינברום, נאור סבג, דיויד רוי ניאנג, נואף בזיע, סהר חסון, גיא דהן, נתנאל בר והרכש הטרי, מרטין ראינוב. לאחר חזרתם של פאהד באיו וטימותי אוואני לאימונים, גם ננאד סבטקוביץ' ששהה במולדתו צפוי לפגוש את שאר חברי הקבוצה ולהגיע ישירות אל מחנה האימונים.

במהלך המחנה תקיים הקבוצה שלושה משחקי אימון, כאשר כבר מחר ייערך המפגש הראשון מול טריגלאב מהליגה השנייה בסלובניה ובהמשך השבוע גם את צ'וקאריצ'קי ואולימפיה לובליאנה מהליגה הראשונה. כבר ב-15 ביולי יארחו האשדודים את הפועל ב"ש למשחק הראשון בגביע הטוטו, כששבוע לאחר מכן ימריאו לאזרבייג'אן למשחק מול קרבאח במסגרת סיבוב המוקדמות השני של הקונפרנס ליג.

רן בן שמעון התייחס למצב קבוצתו בשלב זה. "ערב היציאה למחנה אנחנו יוצאים עם שחקנים טובים, תחושות טובות וכמובן שנצרף שחקנים נוספים", אמר המאמן והתייחס גם לביקורת העולה כלפי מסע הרכש האיטי: "אני לא מתייחס לרעשים מבחוץ, אין לי ספק שתהיה למ.ס אשדוד קבוצה טובה השנה ובקרוב מאוד גם נגדיר את המטרות שלנו".

גם גיל כהן, הבלם הצעיר, שיתף בתחושות: "זה כיף גדול לצאת למחנה האימונים, במיוחד עם כל החברים החדשים שהצטרפו אלינו. זה זמן מצוין להתחבר כולם ביחד, להתגבש ולעבוד קשה לקראת העונה החדשה".