הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יאניוטיס וניקוליץ' המריאו למחנה האימונים

גויאגון לא נכלל בסגל מכבי ת"א להולנד, חלוץ זר על הכוונת. רויזמן ויצקר חתמו לחמש שנים

תומר לוי
תומר לוי  04.07.21 - 08:30
תחילת כתבה

עם אנריק סאבוריט ואבי ריקן שחתמו על חוזיהם החדשים, מכבי תל אביב המריאה הבוקר (ראשון) למחנה האימונים בהולנד, שם תקיים מספר משחקי אימון כהכנה לקראת מוקדמות הקונפרנס ליג. במקביל, מחזיקת הגביע תנסה להנחית חלוץ זר, כשהמטרה היא שיוכל להצטרף כבר למחנה.

במקביל, הבוקר פרסמה מכבי את הסגל שייצא למחנה האימון, כשבין השמות המעניינים מופיעים גם השוער אנדראס יאניוטיס והקשר אורוש ניקוליץ', שניים שכבר לא היו בתכניות של הקבוצה (אחד הושאל בשנתיים האחרונות, השני סבל מחוסר כשירות ולא שיחק מאז חתם בקבוצה). מי שלא נכלל בסגל הוא הכישרון הצעיר פארפה גויאגון, שבעונה שעברה הרשים במדי בית"ר ת"א/בת ים, ונחשב למי שיקבל את ההזדמנות בקבוצה הבוגרת.

מי שכבר המתין לחבריו בהולנד הוא דניאל טננבאום. כפי שפורסם, השוער שהאריך את חוזהו גם כן במועדון, שוהה בבידוד של חמישה ימים במדינה על מנת שיוכל להצטרף בזמן לקבוצה. שחקן נוסף שהצטרף לחבריו, על אף פציעתו, הוא אייל גולסה, שימשיך בשיקום יחד עם הקבוצה בהולנד. גם הצעירים עידו שחר, רונן חנציס, כמו גם שחקנים נוספים הרחיבו את סגל הצהובים בהולנד.

כאמור, הקבוצה תקיים מספר משחקי אימון במהלך המחנה, כשאחד מהם נגד היברניאן הסקוטית. דן גלזר, ששיחק מחצית במשחק ההכנה מול מכבי נתניה, יקבל החלטה האם לעבור ניתוח בקע בגרמניה או למשוך את הכאבים בפציעתו הטורדנית בשרירי הבטן. מי שלא לקחו חלק במפגש עם הנתנייתים הם אבי ריקן ואנריק סאבוריט, שחתמו בשבוע שעבר על הארכת חוזיהם בשורות מכבי תל אביב וכעת יקחו חלק פעיל במחנה האימון.

בגזרת הרכש, הצהובים ינסו להנחית חלוץ זר כבר במהלך המחנה על מנת לשדרג את החלק הקדמי לקראת המפגשים הצפויים במסגרת מוקדמות הקונפרנס ליג. בנוגע לניקיטה רוקאביצה וגבי קניקובסקי אין התפתחות בשלב זה, כשהשניים מכוונים לחו"ל. במידה ומטרתם למצוא קבוצה מעבר לים לא תתממש, הצהובים יכנסו חזק לתמונה. יונתן כהן ממשיך להמתין להצעות מאירופה.

הסגל המלא:
שוערים: דניאל טננבאום, דניאל פרץ, אנדראס יאניוטיס, אור יצחק.

הגנה: מתן בלטקסה, אנריק סבוריט, עידן נחמיאס, אופיר דוידזאדה, אנדרה ג'ראלדש, מאור קנדיל, שחר פיבן, לואיס הרננדס, גיא מזרחי.

קישור: דן גלזר, שרן ייני, אבי ריקן, אייל גולסה, עידו שחר, נדב נידם,  עדן קארצב, בר כהן, אורוש ניקוליץ', נבאטוס מירושי.

התקפה: מתן חוזז, טל בן חיים, אוסאמה חלאילה, יונתן כהן, רונן חנציס, אילון אלמוג, דור תורג'מן, אדוארדו גררו.

בנושא אחר, שני שחקני הנוער אור רויזמן ורותם יצקר חתמו היום על חוזה לחמש שנים במכבי תל אביב, ויושאלו בעונת המשחקים 21/22 לשורות בית"ר ת"א/בת ים, קבוצת הבת מהליגה הלאומית.

מנהל אקדמיית הנוער, גיא צוקרמן הוסיף: "אור ורותם הם שני שחקנים מוכשרים העושים היום את הצעד הבא בדרך להתפתחות שלהם כשחקנים מקצוענים במכבי ת"א. אנו רואים חשיבות רבה מעצם העובדה שיתמודדו בעונה הקרובה מול שחקנים בוגרים ונמשיך לעקוב אחריהם בבית"ר ת"א-בת ים".