הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בלי הכנה או חיזוק: הקיץ המדאיג של בית"ר

יריבות אימון לא נקבעו, רכש בודד ומקום מוגבל בלבד לזרים

תומר לוי
תומר לוי  04.07.21 - 12:45
תחילת כתבה

העונה החולפת והמאכזבת כבר מזמן מאחוריה, 2021/22 הולכת ומתקרבת, אך לבית"ר ירושלים עדיין אין מחנה אימונים בחו"ל. גם אחרי שמסע המשחקים לארה"ב התבטל, עדיין לא נקבע מחנה אימונים חדש  לקראת השנה שבפתח, ואין אפילו יריבות אימון מישראל. עם זאת, מסתמן כי מחנה האימונים ייערך באוסטריה.

ולא רק ההכנה בעייתית, אלא גם הסגל שאמור לעבור אותה. כזכור, לא מעט שחקנים בולטים עזבו את הקבוצה, ביניהם עלי מוחמד, אלירן עטר, שי קונסטנטין, עידן ורד ואורי מגבו. מנגד, השחקן היחיד שהצטרף הוא עמית כהן, ובנוסף אליו, הפנים החדשות ישנות הן של לירן רוטמן ומקס גרצ'קין ששבו מהשאלות.

גם במצבת הזרים שעליה מדברים בבית"ר כרגע יש מקום לשניים בלבד, ואם יצליחו להוציא בהשאלה את גלאופילו האסלביינק, אז לשלושה. בנוסף לסורינאמי, גם מרקו ינקוביץ', סנטיאגו אוקמפוס ומתאוסיניו מאיישים את הסגל, זרים שלא ממש משדרגים את הקבוצה מהבירה.

כמו שזה נראה כרגע, בית"ר תהיה חייבת לפגוע בינגו בזרים שיצטרפו לסגל המתגבש של ארווין קומאן, כי בלי שדרוג רציני, היא צפויה להיות בצרות. "זה לא נראה טוב", שחקן בקבוצה הודה. "הסגל לא מספיק איכותי ושחקנים חדשים לא נראים באופק. אם לא יגיע חיזוק ומהר, אנחנו נהיה בבעיה מקצועית קשה וזה לא משנה מי המאמן".