הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מחכה להרננדס: מכבי הקפיאה מגעים עם בלם

הצהובים מקווים שהספרדי ימשיך תודות להישארותו של סבוריט

תומר לוי
תומר לוי  05.07.21 - 07:05
תחילת כתבה

מכבי תל אביב יצאה למחנה האימונים בהולנד עם מכסה מלאה של שישה זרים ועד שלא תיפרד מחלקם לא תוכל לצרף חדשים. נכון לעכשיו, במועדון מבינים שארבעה מהם ילבשו צהוב בוודאות בעונה הבאה: אנדרה ג'ראלדש, אנריק סבוריט, לואיס הרננדס ואדוארדו גררו כאשר אנדראס יאניוטיס ואורוש ניקוליץ' לא נמצאים בתוכניות של סגנית האלופה וינסו להגיע איתם להסדר פיצוי כדי שיעזבו.

הרננדס, כידוע, כבר נמצא במחנה ושיחק במשחק האימון מול מכבי נתניה וההערכה היא שבסופו של דבר יישאר, וייתכן שהארכת החוזה של סבוריט היא זו שגרמה לו לשקול להישאר בכל זאת. אגב, לערוץ הספורט נודע שמכבי ת"א כבר סגרה עם בלם אחר, אבל ההתקדמות בגזרתו הוקפאה ככל הנראה לפני כשבועיים משום שנראה כי הספרדי נשאר בכל זאת.

בחזרה לניקוליץ'. הקשר הסרבי כלל לא התאמן עם הקבוצה מפתיחת האימונים ולא היה בארץ, הוא יגיע למחנה מסרביה מה שמרמז על כך שהוא בדרך החוצה וגם לא בטוח שכשיר לאימונים. הזר השביעי שנמצא במכבי ת"א הוא פארפה גויאגון, שנשאר בארץ עם חשש לקרע בשריר הירך האחורי, אבל גם הוא על פי ההערכות לא צפוי להישאר ויושאל לקבוצה אחרת.

במכבי ת"א מבינים שאם יש ארבעה זרים סגורים, השניים הנותרים צריכים להיות ברמה גבוהה כדי לשדרג את הסגל. ככל הנראה זר אחד יגיע לעמדת הקשר, בתור מחליף לדור פרץ והשני לעמדת החלוץ המרכזי. במקביל, אין שום התקדמות עם המועמדים הנוספים שהוזכרו: גבי קניקובסקי וניקיטה רוקאביצה .