הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הקיצוני אדווין ג'סי סיכם בבית"ר ירושלים

רכש שני לארווין קומאן: הגנאי-הולנדי, שהיה שייך לאלקמאר וטוונטה ההולנדיות, יצטרף לקבוצה מהבירה לעונה אחת עם אופציה להמשך ההתקשרות. צפוי להרוויח 200 אלף דולר לעונה. הפרטים

תומר לוי
תומר לוי  08.07.21 - 10:18

זה לקח קצת זמן, אבל בית"ר ירושלים צירפה רכש שני לקיץ הנוכחי. הקבוצה מהבירה הודיעה הבוקר (חמישי) על החתמתו של אדווין ג'סי, קיצוני גנאי-הולנדי, לעונה אחת עם אופציה להמשך ההתקשרות בעונה נוספת. ג'סי ירוויח 200 אלף דולר לעונה בבירה.

ג'סי בן ה-30 הוא קיצוני ימני בעל רגל שמאל שמחזיק באזרחות הולנדית וגנאית. הוא שיחק בעבר בהולנד, טורקיה, בולגריה, וארצות הברית. ג'סי החל את הקריירה שלו באלקמאר ומשם המשיך לדה חראפשראפ, טוונטה, הרקאלס, צסק"א סופיה, דאלאס וסמסונפור, שהייתה קבוצתו האחרונה. בטורקיה, אגב, רשם השחקן 24 הופעות בליגה הבכירה, אך התקשה לבלוט לאחר שחלה בקורונה ונפצע.

עונות השיא של ג'סי היו במדי אאלסונדס הנורבגית, כשהרשית 12 שערי ליגה באותן שנתיים. את הקריירת הבוגרים החל אצל טלסטאר מליגת המשנה בהולנד, ולאחר מכן כאמור הגנאי-הולנדי לבש את המדים של דה חראפשחאפ, טוונטה, הרקלס ורודה. לגיאסי גם חמש הופעות בנבחרת גאנה ושער אחד.

הקיץ של בית"ר, כאמור, החל באיחור קל ובעוד הקבוצות הגדולות האחרות החתימו שחקן אחרי שחקן - הירושלמים הסתפקו בהחתמתו של עמית כהן בלבד. לצידו, מקס גרצ'קין ולירן רוטמן חזרו מהשאלות והזרים מרקו ינקוביץ', סנטיאגו אוקמפוס ומתאוסיניו נשארו. לעומת זאת, עלי מוחמד, אלירן עטר, שי קונסטנטין, עידן ורד עזבו את המועדון, וגלאופילו האסלביינק אמור לצאת בהשאלה.

בתוך כך, בית"ר תצא למחנה אימונים ביום חמישי, ה-15/7, באוסטריה. במהלך המחנה תקיים הקבוצה שלושה משחקי אימון נגד שתי יריבות מהונגריה ואחת מקפריסין.