הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מקסים פלקושצ'נקו נגד מכבי חיפה: "מתעמרים בי"

הקשר, שהושאל בעונה שעברה להפועל חדרה, דורש לבטל את חוזהו או לקבל אפשרות לחזור להתאמן בקבוצה. פנה במכתב למועדון מהכרמל: "מדובר בנזקים מקצועיים ותדמיתיים חמורים"

גיל לוין
גיל לוין  12.07.21 - 15:36
תחילת כתבה

פרסום ראשון: מכבי חיפה בבעיה בגזרת מקסים פלקושצ'נקו. נציגי הקשר פנו היום (שני) במכתב למועדון בו הם דרשו לבטל את החוזה של השחקן באופן חד צדדי, או שבצוות המקצועי יאפשרו לו שוב להתאמן עם שאר הירוקים.

הטענה המרכזית של השחקן, שפנה באמצעות עורך דינו רועי רוזן, היא שהמועדון מנדה אותו, לא משלב אותו באימונים והדבר יוצר נזקים מקצועיים ותדמיתיים חמורים. "לא אסכים לוותר על הזכויות, וגם לא לכך שהמועדון ימשיך להתעמר ולפגוע בי ולהפר את החוזה בהפרות יסודיות וקיצוניות", כך נכתב.

מעבר לטענות של פלקושצ'נקו כי המועדון מונע את השתתפותו באימוני הקבוצה או באימונים מקצועניים כלשהם, הוא גם טוען לאי זימונו למחנה האימונים של הקבוצה, אי מתן מסגרת אימונים ראויה או כלשהי, והדרה כללית מפעילות הקבוצה. כמו כן, פלקושצ'נקו הוסר מרשימת תפוצת ההודעות של המועדון אשר באמצעותה מעבירה הקבוצה באופן שוטף ורשמי לשחקני הקבוצה דיווחים/עדכונים בקשר לפעילויות המועדון, זימון לאימונים, שעות אימונים, לוחות זמנים וכו'.

במכתב עצמו צוין: "מעשים ומחדלים אלו של המועדון והכוונה הברורה שלא לקיים את ההסכם ו/או לקיים את ההסכם באופן חסר תום לב, כפי שהודגם על ידכם הלכה למעשה בתקופה האחרונה, עלולים לגרום (וכבר גורמים) למרשי לנזקים מקצועיים ותדמיתיים חמורים שעלול ים לפגוע בהמשך הקריירה המקצועית שלו".

"הנכם נדרשים, בשלב ראשון, לשלב את מרשי באופן מלא ובלתי נפרד באימוני הקבוצה הבוגרת של המועדון ולתת לו הזדמנות הוגנת להתחרות על מקומו בקבוצה. זאת, לכל דבר ועניין ובהתאם לשחקן במעמדו (ספורטאי מקצוען)".