הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכבי ת"א מעוניינת בקאסיירה, פערים מול בלננשש

הפורטוגלים דורשים 2 מיליון יורו על החלוץ, שרוצה לעבור

תומר לוי
תומר לוי  15.07.21 - 07:02
תחילת כתבה

מכבי תל אביב שואפת לצרף חלוץ. הצהובים מקווים להחתים את מתיאו קאסיירה, החלוץ הקולומביאני של בלננשש הפורטוגלית, אך בשלב זה קבוצתו דורשת שני מיליון יורו, לעומת מיליון יורו שהציעה מכבי עבור השחקן. אם הצדדים יגיעו לעמק השווה, קאסיירה צפוי לעבור לצהובים.

במקביל, נמצאת מכבי ת"א במו"מ עם חלוצים נוספים, אבל מקווה מאוד לסגור עם הקולומביאני. קאסיירה בן ה-24, שכבש עשרה שערי ליגה בעונה שעברה, צפוי לסיים את חוזהו במדי הקבוצה הפורטוגלית בקיץ 2022. הקולומביאני הגיע ליבשת כבר בגיל 19, כשאייאקס רכשה אותו מדפורטיבו קאלי תמורת 5.5 מיליון יורו, אך השחקן התקשה להיכנס לקצב של הכדורגל האירופי. בהמשך, קאסיירה עבר לכרונינגן ההולנדית וראסינג קלוב הארגנטינית, לפני שחתם בבלננשש.

בנושא אחר, במכבי ת"א סומכים מאוד על השוער דניאל פרץ, שעשוי לעמוד בין הקורות בקונפרס ליג בשבוע הבא. השוער הראשון דניאל טננבאום סובל ממתיחה בגב ועדיין בספק גדול להחלים בזמן להתמודדות.

פארפה גויאגון אמנם זומן לנבחרת חוף השנהב למשחקים האולימפיים בטוקיו, אבל השחקן עדיין פצוע וסובל ממתיחה בשריר הירך האחורי, פציעה שמנעה ממנו לצאת למחנה האימונים של מכבי ת"א בהולנד.

בנושא אחר, במנהלת הליגות הודיעו רשמית: משחק אלוף האלופים בין מכבי חיפה למכבי תל אביב נדחה ביום, משבת לראשון ה-25.7.