הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"חלוץ אחד לא יספיק": בית"ר מודאגת מההתקפה

אחרי ההפסד לרוסטוב, בקבוצה עוסקים במצוקת החוד: "היה ברור גם קודם שחסרים גולרים". בצל הפרידה מעטר, הרצון למכור את שועה וחידת ג'סי, בבירה יודעים: "בלי חיזוק מאסיבי אנחנו בבעיה"

תומר לוי
תומר לוי  17.07.21 - 06:39
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים קיימה אתמול (שישי) את משחק ההכנה הראשון שלה במחנה האימונים באוסטריה, עם הפסד 1:0 לרוסטוב, ובקבוצה כבר מסיקים מסקנות ראשונות מהמפגש עם היריבה הרוסית: "יש בעיה קשה בהתקפה, זה היה ברור גם לפני המשחק. חסרים גולרים".

אם לוקחים בחשבון שמשה חוגג רוצה למכור את ירדן שועה, אחרי שכבר נפרד מאלירן עטר, המשמעות היא שאת בית"ר ירושלים עלולים לעזוב שני השחקנים שהיו אחראים על מרבית השערים שלה בעונה החולפת. אדווין ג'סי אומנם הצטרף, אך לפחות עם שער ליגה בודד בשתי העונות האחרונות, נראה שלא ממש מדובר בשחקן שמרבה להבקיע שערים ויהיה הפתרון לחוד.

החלוץ הגנאי הגיע על חשבונו של עטר, שהיה מלך השערים של הקבוצה, ואחד השחקנים אמר: "חלוץ אחד לא יספיק, צריך שחקנים עם מספרים". בקבוצה סקרנים לראות את ג'סי, שלא שותף בהפסד לרוסטוב, אבל הוא צפוי לקבל דקות רק במשחק האחרון במחנה, והשאלה הנשאלת היא כמה הוא באמת יוכל להשפיע על ההתקפה בצהוב-שחור.

"ראינו קבוצה שרצה, רוצה אבל בשלב הזה, זה לא מספיק. אם לא יגיע חיזוק מאסיבי, אנחנו בבעיה", סיכם אחד השחקנים בקבוצה. עם זאת, שחקנים אחרים הוסיפו: "יש אווירה טובה יותר טובה מבשנה שעברה וכולם עובדים. ברור שנשתפר בהמשך".

מי שהרשים מאוד היה מרקו ינקוביץ', שהציג כושר טוב ונראה מחויב מאוד. מבין הנבחנים, ליהב אפריאט היה משחק טוב, ואופיר בנבנישתי ייבחן כקשר לפני שבקבוצה תתקבל החלטה לגביו. איתי לוי שותף לחמש דקות והמגמה בעניינו ברורה.