הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בדרך לעזיבה? גרופר לא ימריא למחנה בפולין

מגן הפועל ת"א לא האריך חוזה. נשקלת פניה לאורי מגבו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  18.07.21 - 21:36

הפועל ת"א תמריא מחר (שני) למחנה אימון בפולין ללא דני גרופר. הסיבה: המגן לא נענה להצעה שקיבל להארכת חוזהו וכן לא הביא קבוצה שתשלם עבורו 450 אלף יורו. המגן מסיים את חוזהו בתום העונה ובהפועל ת"א לא רוצים שיקרה מצב שיעזוב ללא תמורה. הקבוצה עשויה לפנות לאורי מגבו, ששיחק בעונה החולפת בבית"ר ירושלים.

בהפועל לא פוסלים אפשרות שעומרי אלטמן יחתום על חוזה חדש לאחר עזיבתו של רז שטיין לבני סכנין, עזיבה שפינתה תקציב. אלטמן היה ממצטייני העונה החולפת של האדומים ונחשב לאחד השחקנים האהובים על הקהל. הפועל ת"א אמנם ביצעה רכש, אך הקשר/חלוץ הוא כוח משמעותי עבורה.

בימים האחרונים ביקר אלטמן בפורטוגל, שם התרשם מהמועדון המקומי ארוקה, שהגיש לו הצעה רשמית. לאחר מכן גם עבר בהונגריה, כאשר הונבד בין המתעניינות בו. הישראלי זוכה להתעניינות גם מטורקיה, אך הסיכויים שיחתום שם נמוכים. הוא ישוב לארץ ויגבש החלטה על עתידו. גורמים המקורבים לעסקה סיפרו: "הוא צריך להחליט מה הכי טוב עבורו, יש לו ביקוש".

יתר השחקנים יצאו למחנה של האדומים, במהלכו יפגשו את ק.ק.ס קאליש וארקה גדיניה המקומית. להפועל ת"א ימתינו בפולין הבלם, סיאנדה קולו, שלא הורשה להיכנס לישראל, וכן לוסיו מריניאו שסיכם את תנאיו במועדון.

מי שכבר עזב את המועדון הוא שחקן ההתקפה, שביט מזל, שעבר להפועל אדומים אשדוד מליגה א', באמצעות סוכנו עידן בן אבו.