הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נרגעו: יתר שחקני מכבי ת"א אינם חיוביים

רק ייני נדבק. וגם: יאניוטיס בסגל לסוטייסקה, ניקוליץ' בחוץ

תומר לוי
תומר לוי  20.07.21 - 23:00
תחילת כתבה

במכבי תל אביב הסירו דאגה מלבם. לאחר ששרן ייני, קפטן הקבוצה, נמצא חיובי לקורונה לקראת היציאה למשחק מול סוטייסקה המונטנגרית במסגרת מוקדמות הקונפרנס ליג, יתר הסגל נמצא שלילי לנגיף. על אף היותו מחוסן, ייני, כמו רבים אחרים, נדבק בווירוס ולא יוכל כמובן להצטרף לקבוצה במשחק החוץ. כמו כן, פורסם סגל מחזיקת הגביע למפגש הכפול.

במישור המקצועי, החדשות הטובות מגיעות מכיוונם של אנריק סאבוריט ודן גלזר, שצפויים להיות כשירים להתמודדות שתתקיים ביום חמישי (21:30). השוער דניאל פרץ יפתח בין הקורות בשל העובדה שדניאל טננבאום, שחתם אמש רשמית על חוזה חדש, לא כשיר במאה אחוזים. במקביל, נמשכים המאמצים להנחית קשר וחלוץ זרים.

בינתיים, אופ"א פירסמה את סגל הצהובים למפגש הכפול מול סוטייסקה בסיבוב המוקדמות השני בקונפרנס ליג. הבשורה המרכזית היא הכללתו של אנדראס יאניוטיס והוצאתו של אורוש ניקוליץ'. האחרון, שחתם במדי הצהובים בינואר 2019, רשם עד כה 17 דקות בלבד במדים הצהובים בליגה העל עקב פציעות חוזרות ונשנות. במקביל, השוער היווני שהושאל בעונה האחרונה לאטרומיטוס בארצו ושב לצהובים, יהיה חלק מהסגל.

במקביל, יריבתה המונטנגרית פירסמה את מחירי הכרטיסים להתמודדות מול הצהובים, ואיך נאמר זאת בעדינות? הם שווים לכל נפש. בפוסט שהעלה המועדון לרשתות נאמר כי מי שירצה לצפות בקבוצתם מול מכבי תל אביב יתבקש לשלם 2 יורו בלבד. כך או כך, רק 40% מאוהדי סוטייסקה יוכלו לצפות במשחק עקב הגבלות הקורונה. כמו כן, המשחק יתקיים בעיר פודגוריצה ולא בניקשיץ, משם מגיעה הקבוצה.