הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בן בסט: "נעלבתי מההצעה, מחכה לאתגר הבא"

החלוץ בפוסט על המו"מ עם הפועל חיפה: "דחיתי הצעות רבות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.07.21 - 20:57
תחילת כתבה

עדן בן בסט ניסה לעשות הערב (חמישי) סדר בנוגע לשמועות על עתידו: "רציתי ואני עדיין מאוד רוצה לשחק בעונה הבאה בהפועל חיפה. אבל לטנגו צריך שניים… לאורך כל הקיץ הייתי שקט וסבלני אל מול הנהלת המועדון בו גדלתי, מתוך רצון לסיים בו את הקריירה. הבעלים הבטיח לי כי הנושא שלי 'סגור' ושאוטוטו הדברים יחתמו.

"לנוכח הסיכום הג'נטלמני, לפחות מצדי, דחיתי לא מעט הצעות ואפשרויות אחרות. לא יכול לתאר עד כמה נעלבתי מההצעה שנמסרה לי ולסוכן שלי. האמינו לי, זה לא הנושא הכספי, הכוונה היא הפוגעת. עם הוותק והניסיון שלי, אני יודע מתי רוצים אותי ומתי מראים לי את הדלת, הרי שיחקתי בכל המועדונים הגדולים בישראל ואני יודע היטב איך זה כשבאמת רוצים אותך ואיך  זה כשלא רוצים אותך מספיק או בכלל.

"מתוך כבוד למועדון ובראש ובראשונה לקהל הנפלא שלו, בחרתי שלא להתייחס לסוגיה עד היום. אלא שלאחרונה נפוצות ידיעות לא מדויקות בלשון המעטה בנוגע למה שהתחולל הקיץ ביני ובין הפועל חיפה ולכן מצאתי לנכון לומר את האמת ולעצור את המחול השקרי הזה.

חייב לומר בכנות, אין לי דאגות קיומיות, זה לא עניין של כסף אלא של דרך ויחס,  אני מונע נטו מהאתגר, האהבה למשחק והאמונה שיש לי עוד מה לתרום על המגרש. אם בהפועל חיפה יתעשתו ויכבדו, לא יהיה שמח ממני להמשיך באדום, אם לא - אחכה בסבלנות ובאמונה לאתגר האמיתי הבא שלי. בינתיים אני ממשיך להתאמן, לשמור על כושר ולהגיע מוכן ומזומן לעונה הבאה".