הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפועל ת"א מכרה קרוב ל-8,000 מינויים

צפויה לעמוד ביעד שהוצב. בקבוצה לא אהבו את הרחקת דוידה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  24.07.21 - 09:50
תחילת כתבה

בזמן שהיא נמצאת במחנה האימון בפולין, נראה כי הרכש שהגיע להפועל תל אביב מוביל להתעניינות מצד הקהל האדום, שרכש עד כה קרוב ל-8,000 מינויים לעונה הקרובה.

היעד של הנהלת הפועל תל אביב בתחילת הקיץ היה למכור 8,000 מינויים, וכעת הההערכה היא שיימכרו יותר משציפו. במועדון יש שביעות רצון בנושא, כאשר את המהלך מובילה המנכ"לית, אודליה פרידמן. גם החתמתו של עומרי אלטמן צפויה להביא לעלייה במכירת המנוים, אך כפי שפרסמנו כאן אתמול, כדי שזה יקרה, במועדון צריכים לפנות תקציב ולמכור שחקנים.

בעניין אחר, בצוות המקצועי לא הביעו דאגה לאחר ההפסד אמש במשחק ההכנה לארקה גדיניה מהליגה הפולנית השנייה, ויודעים שיקח זמן לחבר את הקבוצה ששינתה את פניה. עם זאת, לא אהבו את ההרחקה של אושר דוידה לאחר עבירה קשה, שכמעט והובילה לקטטה בין הקבוצות, ויבקשו מהשחקנים להפעיל את ההיגיון בתיקולים מסוג זה.

במועדון הופתעו מהגעתם של עשרות מאוהדי הקבוצה למשחק ההכנה. הם השליכו אבוקות וחזיזים, עודדו את הקבוצה ובסיום דרשו מהשחקנים ומניר קלינגר לנצח את מכבי תל אביב בדרבי. לאחר המשחק התקיים ערב גיבוש והשחקנים הציגו את כישורי השירה שלהם, כשגם הצוות המקצועי וההנהלה לקחו בערב חלק.