מצאה חלוץ? ב"ש מנסה לצרף את דאודה במבה

שחקן בראן הנורבגית עדיין תחת חוזה. קבהא ייפגש עם ההנהלה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  25.07.21 - 04:41
תחילת כתבה

לאחר שפתחה את הקמפיין האירופי שלה ברגל ימין עם ניצחון 0:2 על ארדה הבולגרית ביום חמישי האחרון, בהפועל באר שבע ממשיכים לחשוב כיצד לחזק את הסגל לעונת 2021/22.

כעת, בקבוצה מבירת הנגב בוחנים את האפשרות לצרף את החלוץ של בראן הנורבגית, דאודה במבה. מדובר בחלוץ בן 26 שגדל בחוף השנהב אבל את כל קריירת הבוגרים שלו עשה בליגה הנורבגית. לבראן יש היסטוריה מפוארת בכדורגל המקומי, אבל את העונה הזו היא פתחה בצורה רעה כשהיא ממוקמת במקום ה-15 מתוך 16 קבוצות וניצחה רק פעם אחת בליגה.

במבה כבש שישה שערים ב-14 הופעות בעונה הנוכחית. בעונה שעברה סיים עם עשרה שערים ולפני כן עם שבעה. החלוץ מסיים את החוזה שלו בסוף דצמבר, לכן מדובר בהזדמנות אחרונה של בראן למכור אותו לפני שיהפוך לשחקן חופשי.

במקביל, אחרי יומיים של חופש, הקבוצה תשוב היום (ראשון) להתאמן וכמו בשבוע שעבר, גם הפעם יתקיים אימון בחדר הכושר בבוקר ואימון על המגרש בערב. מרוהאן קבהא צפוי לשבת שוב עם המנכ"ל, גיא פרימור, על מנת לנסות ולהגיע להסדר על שחרורו, זאת לאחר שהקשר סירב להצעה הראשונית של שתי משכורות פיצוי. רוני לוי היה רוצה להשתמש בקבהא, אבל יצטרך לקבל את החלטת הבעלים שאם הקשר לא יקצץ בחוזהו, הוא לא יוכל להישאר.