הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פרסום ראשון: יוספי ביקש לעזוב את ב"ש

הקשר לא מרוצה מדקות המשחק ומההחתמות. פדרו רבושו הוצע

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.07.21 - 17:25

פרסום ראשון. בזמן שהפועל באר שבע ממשיכה בהכנות שלה לקראת משחק הגומלין בחמישי נגד ארדה הבולגרית, היא ממשיכה לבנות את הקבוצה. היום (שני), היא קיבלה בשורות רעות: תומר יוספי ביקש מרוני לוי לעזוב את הקבוצה מאחר והוא מאוכזב מדקות המשחק ומהעובדה שהחתימו שחקנים על המשבצת שלו.

שחקנים בב"ש מספרים כי השחקן, שגדל במועדון, רואה ששחקנים מגיעים מבחוץ ולא רק מקבלים קרדיט על חשבונו, אלא גם משתכרים הרבה יותר ממנו - מה שגרם לתסכול והוביל לבקשה.

במקביל, במועדון עובדים מאחורי הקלעים על שני שחקני חיזוק. הקבוצה מנסה לצרף חלוץ ומגן שמאלי, כדי שיוכלו להגיע לארץ ולסייע בשלב הבא אם הקבוצה תעפיל אליו במסגרת הקונפרנס ליג.

לא מעט מועמדים עלו וירדו חלקם בשל סיבות כלכליות, רובם בשל הסירוב של אותם שחקנים להגיע לישראל ולחפש אופציות אחרות בליגות בכירות יותר. בימים האחרונים הוצע לב"ש המגן הפורטוגלי, פדרו רבושו, ששיחק בעונה שעברה בפאסוס דה פריירה הפורטוגלית, לצידו של החלוץ הישראלי דור ג'אן (במקור, רבושו שייך לגנגאן הצרפתית).

רבושו הוא בן 26 ובדיוק המגן שרוני לוי מחפש, כזה שמסייע פחות להתקפה אבל נחשב לשחקן הגנה נהדר. שנה קודם לכן הוא שיחק בבשיקטאש שסיימה את העונה במקום השלישי בליגה הטורקית החזקה. במשך שנתיים הוא שיחק בגנגאן שהיתה אז בליגה הבכירה.

באשר לארדה: רוני לוי עוד לא סגור על ההרכב שיפתח בחמישי, אך לא נראה כי יהיו שינויים גדולים. בסך הכל המאמן היה מרוצה מהמשמעת הטקטית, ובארץ (על אף העובדה שהמשחק יתקיים באצטדיון בפ"ת ולא בטרנר), הוא ירצה לראות משחק התקפי יותר. איתי שכטר שפתח בשני המשחקים הראשונים של העונה עשוי לרדת לספסל ובמקרה כזה שגיב יחזקאל יפתח בשפיץ.

אלטון אקולטסה התלונן על כאב בגיד האכילס, וסיפר כי הפציעה הזו מונעת ממנו להציג את היכולת הטובה שלו. בכל אופן במועדון משוכנעים שיהיה כשיר. מי שייעדר מהמשחק הוא חאתם עבד אלחמיד שישוב לאימונים בעוד כשבוע. מרוואן קבהא שלא הגיע עוד לסיכום עם בני סכנין יישאר בב"ש, אלא אם כן אלונה ברקת תעלה את גובה הפיצוי לקשר שמחזיק בחוזה לעונה נוספת.