הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קרויף המליץ: אלכס אלגריה מועמד למכבי ת"א

חלוץ מאיורקה יצטרף? בן חיים עשוי לפתוח נגד סוטייסקה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  27.07.21 - 07:04

מכבי תל אביב תקווה לשמור את החלום האירופי שלה בחיים כשתארח את סוטייסקה למשחק הגומלין ביום חמישי הקרוב, ובינתיים מחפשים את החיזוק הנכון, כשחלוץ מאיורקה, אלכס אלגריה, הוצע לצהובים. השחקן בן ה-28 החל את העונה שעברה בקבוצה שעלתה ל"לה ליגה" ובאמצע העונה עבר בהשאלה לריאל סארגוסה, מליגת המשנה בספרד.

ג'ורדי קרויף היה זה שהמליץ על אלגריה, שאמנם כבש רק שער אחד בעונה שעברה ב-28 הופעות בשתי הקבוצות, אך עונה קודם לכן הוא כבש 6 שערים במדי אקסטרמדורה. לחלוץ, שמתנשא לגובה של 190 סנטימטרים, יש עבר בארבע קבוצות בליגה הספרדית הבכירה כשעבר גם בריאל בטיס, ראיו וייקאנו ולבאנטה.

במקביל, ההפסד למכבי חיפה, העובדה שהקבוצה לא הצליחה בשני המשחקים הראשונים הרשמיים של העונה לכבוש והיעדר ישראלים אטרקטיביים, גרמה לגורמים במועדון הצהוב שוב להפעיל לחץ על גבי קניקובסקי להצטרף. בסגנית האלופה סיפרו שמה שמונע את העברתו הוא רצונו לשחק באירופה, וככל שיעבור הזמן והקשר יבין כי חלון ההזדמנויות שלו הולך ונסגר, ייתכן ויהיו התפתחויות. בסביבתו של קניקובסקי המשיכו לטעון כי יעדיף לסיים חוזה בקיץ הבא בנתניה ואז לעבור כשחקן חופשי לקבוצה בחו"ל.

בנוסף לכך, גם דן ביטון בתמונה בגזרת הישראלים והעסקה תצא לפועל רק אם לודוגורץ תסכים להפחית מהדרישות שלה. בינתיים, האוהדים בפורומים הביעו תסכול נוכח הרכש הדליל והעבירו ביקורת על התנהלות הקבוצה.
 
לקראת המשחק ביום חמישי מול סוטייסקה בבלומפילד, שוב פטריק וואן לוון יערוך שינויים. טל בן חיים, שלא קיבל עד עכשיו דקות משחק משמעותיות, עשוי לפתוח, כשישנה התלבטות בין מתן בלטקסה לעידן נחמיאס. דניאל טננבאום חזר לאימונים מלאים אבל דניאל פרץ צפוי להמשיך בשער. מי שלא יעמוד לרשות ההולנדי הוא עדן קארצב שהורחק במשחק במונטנגרו ייעדר.