הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גרופר ישוב להתאמן, מגבו על הכוונת

בהפועל ת"א לוחצים על המגן: חתימה על חוזה או מכירה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  27.07.21 - 15:52
תחילת כתבה

הפועל תל אביב שבה הלילה ממחנה האימון בפולין, השחקנים קיבלו יום מנוחה ומחר (רביעי) יחדשו את האימונים לקראת משחק גביע הטוטו בראשון נגד מכבי פתח תקווה.

עוד לפני החזרה לישראל, שחקני הקבוצה, הצוות המקצועי ונציגי הנהלת המועדון ערכו אתמול סיור בחומת גטו ורשה, אומשלגפלץ, בונקר הלוחמים ברחוב מילא וכיכר גטו ורשה.

את הסיור העביר אורי מייזלמן, מדריך מסעות לפולין במרכז ההדרכה ״המעורר״. מנכ״לית המועדון, אודליה פרידמן שנכחה בסיור: ״מבחינתנו, הסיור בגטו ורשה מהווה חלק מהותי במחנה האימונים בפולין, סיור שכבר הפך למסורת במועדון. חשוב לשמר את זכרם של בני עמנו אשר נרצחו באכזריות ושיטתיות בלתי נתפסת. תודה לאורי על הסיור המרתק, שלא השאיר עין אחת יבשה למשמע הסיפורים הכואבים. לזכור - ולעולם לא לשכוח״.

בתוך כך, במועדון עסוקים בסאגת דני גרופר שכרגע לא ברור כיצד תסתיים. לאחר שהמגן לא יצא למחנה בפולין, מחר הוא ישוב להתאמן עם הקבוצה, אך לא צפוי להיכלל בסגל למכבי פ"ת.

במועדון לוחצים על השחקן שמסיים את חוזהו בתום העונה, להאריך את חוזהו או לחילופין להביא הצעה בסך 450 אלף יורו. נציגיו מנסים להוציאו לחו"ל. במידה וגרופר יימכר, יכנסו בהפועל ת"א למו"מ עם אורי מגבו המבוקש גם בהפועל נוף הגליל, אך כאמור בשלב הזה ממתינים לגרופר.