הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ניאנג ייעדר מול קרבאח, מואסי או דהן ב-11

קשר אשדוד חולה, בן שמעון מתלבט לגבי השניים בהתקפה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.07.21 - 08:25

במ.ס אשדוד ישלימו הערב (רביעי) את ההכנות לקראת משחק הגומלין מחר מול קרבאח האזרית. על אף שהמשחק בי"א אשדוד לא פייבוריטית מול היריבה בעלת המסורת באירופה ואם זה לא מספיק, רן בן שמעון יצטרך להסתדר ללא דייויד רוי ניאנג החולה.

בדיקת הקורונה של השחקן שהוחלף במהלך המחצית הראשונה במשחק הראשון חזרה שלילית, כמו יתר השחקנים, אך הוא סובל מווירוס. פהאד באיו כשיר ל-20 דקות ולא יותר מזה, טימוטי אוואני שחזר לאימונים לא נרשם להתמודדות כדי לא להחזירו בהדרגה אחרי פציעה.

בן שמעון מתלבט בחוד בין גיא דהן שהגיע מהפועל עפולה לבין חמזה מואסי כשהמראה שלאחרון יש עדיפות. ההחלטה הסופית תיפול הערב אחרי האימון המסכם.

בקטעי וידאו שערך, הראה המאמן לשחקנים טעויות שבוצעו בחלק ההגנתי ובלחץ על השחקנים המובילים של היריבה, וביקש לא לחשוש להעז, דבר שכמעט ולא נעשה במשחק באזרביג'אן. "אל תחששו לצאת קדימה", אמר המאמן.

על אף שהבטיח בסוך העונה בעל פה שיעביר בונוס על סיום העונה האחרונה במקום השלישי, ג'קי בן זקן עדיין לא העביר את המענקים. בקבוצה טענו כי הדבר ייעשה כבר בשבוע הבא והבונוסים יועברו למי שאין לו בחוזה מענקים על פלייאוף עליון. "כשג'קי מבטיח הוא גם מקיים", אמרו בקבוצה.

מי שינהל את המפגש מחר הוא השופט הסרבי נובאק סימוביץ' בן ה-39, ששפט לפני שלושה ימים בליגה הסרבית בניצחון של פרטיזן על וויבודינה, שבו את שני השערים במשחק כבש קפטן נבחרת ישראל ביברס נאתכו. שנה שעברה הוא היה השופט הרביעי במשחק בו ניצחה הפועל באר שבע 0:1 את ויקטוריה פלזן.

הרכב משוער: יואב ג'רפי; טום בן זקן, ננאד סבטקוביץ', גיל כהן, מונטארי קמהאני; פיראס אבו עקל, מרטין ראינוב, יעקב בריהון; עוז בילו, אור אינברום, חמזה מוואסי (גיא דהן).