גם חוגג רקד: צפו באימון הפתיחה של בית"ר

האוהדים הדליקו אבוקות. שועה הושעה ויחמיץ את הדרבי

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  30.07.21 - 10:50
תחילת כתבה

(צפו באימון פתיחת העונה בנגן הווידאו למעלה)

בית"ר ירושלים החלה הבוקר (שישי) את עונת 2021/22 רשמית עם אימון הפתיחה לעיני האוהדים הנלהבים. מפגן התמיכה בצהוב-שחור כלל גם אבוקות והאוהדים פוצצו את אימון הפתיחה כמיטב המסורת. עוד קודם לכן, ארווין קומאן דיבר על המטרות של המועדון לקמפיין הקרוב. רב האוהדים עודדו את משה חוגג והצטלמו עם הבעלים ששוחח עמם, בעוד מתנגדיו לא הגיעו.

"יש לנו הרבה שחקנים צעירים, עבורי חשוב ליצור כימיה טובה בקבוצה", קומאן פתח את דבריו והמשיך. "אנחנו צריכים זמן להסתגל ולהשתפר, לכן אני שמח שאנחנו מתחילים מול הפועל ירושלים. אנחנו עדיין מחפשים שחקן חיזוק או שניים".

קומאן גם התייחס לסאגת ירדן שועה: "זה עניין פנימי שנסגר במועדון. הוא יחזור ביום שני ותהיה לי פגישה אתו ונראה מה יהיה, אבל הוא לא ישחק מחר". על משחק ההכנה מול ברצלונה שבוטל אמר המאמן: "זה מאכזב, זה תמיד נחמד לשחק כאחים אחד מול השני כששחקן וגם כמאמן ועשינו את זה מספר פעמים. אולי זה יקרה בעונה הבאה".

חוגג דיבר עם האוהדים על מחירי הכרטיסים: "70 ש"ח לא תיתן לשחקנים? למי שאין ילדים, 70 ש"ח למשחק זה זול. תביאו שני ילדים, תגדלו לנו דור עתיד. אני רוצה ילדים, הדור שלכם צריך ילדים".

מקסים גרצ'קין הוסיף: "הדרבי מעל הכל, יש לנו משחק נגד הפועל שתמיד התכוננו אליו כמו דרבי, עכשיו יש דרבי אמיתי שלא היה 20 שנים בעיר ואנו מתכוננים בהתאם. למאמן יש דרישות טקטיות גבוהות, זה ניכר במחויבות בשני אימונים ביום ואני מקווה שנראה את זה כבר מחר".

יממה לפני שתעמוד במבחן הראשון שלה העונה כשתפגוש את הפועל ירושלים לדרבי במסגרת גביע הטוטו, בבית"ר עברו אתמול בבקרה, אך למרות זאת לרשותו של קומאן לא יעמוד סגל מלא. בינתיים, שועה הושעה מאימוני הקבוצה החל משלישי לאחר שלא התייצב לארוחה קבוצתית והוא לא יהיה בסגל של הצהובים-שחורים, אף שבצוות המקצועי דנו בנושא ביממה האחרונה.

גם החלוצים, ריצ'מונד בואצ'י וגלאופילו האסלביינק לא ייטלו חלק בהתמודדות, מאחר וטרם הגיעו לישראל, אך הקיצוני, אדווין ג'סי צפוי לקבל דקות. שחקן נוסף שייעדר הוא אופיר קריאף, זכר להרחקה מהעונה שעברה נגד בני סכנין. אגב, הקשר הוותיק יזכה לכבוד ויהפוך לקפטן של המועדון בו גדל, בעוד איתמר ניצן ישמש כקפטן השני וכבר מחר יענוד את הסרט.