הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עוואד מתרחק מסכנין, שמחפשת אחר חלוץ

גאדזה מרשים באימונים. מימר: "יכולים להגיע למקומות יפים"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  30.07.21 - 12:25
תחילת כתבה

בני סכנין תפגוש מחר (שבת) את הפועל נוף הגליל ובמאמץ רב של ההנהלה, הקבוצה מהמגזר עברה בבקרה בטרם פתיחת גביע הטוטו, דבר שלא קרה בשנים האחרונות.

הרכש הטרי, מרואן קבהא כבר התאמן, אך הצוות המקצועי טרם החליט אם יהיה בסגל למשחק מחר. בינתיים, ריצ'רד גאדזה שהצטרף השבוע לאימונים מרשים מאוד עד כה. ארי מורה ינחת בסופ"ש בישראל וגם איברהימה קונטה יגיע.

בסכנין מעוניינים לצרף חלוץ וככל הנראה יפעלו לצירוף שחקן זר בעמדה זו, לאחר שהורידו הילוך בשיחות מול מוחמד עוואד, ובכך אמורה סכנין לנעול את הסגל לעונה הקרובה.

שרון מימר התייחס לשינויים שנעשו: "אני מאוד מרוצה ממה שעשינו עד עכשיו. הלכנו למהלך של החלפה של כמעט קבוצה שלמה (שחררנו 15 שחקנים) ובנינו מחדש את הקבוצה, ועל זה מגיע שאפו להנהלה שעזרה ותמכה".

עברנו בבקרה בשלב מוקדם, וזה אומר שנתחיל את העונה בגביע הטוטו עם רוב השחקנים שהבאנו, חוץ מחלק מהזרים שעדיין לא הגיעו", המשיך המאמן. "בסופו של דבר אנו מאוד מרוצים ממה שעשינו, הקבוצה התחברה ועשינו מחנה טוב. אני חושב שיש פה סגל מאוד טוב שיכול לקחת את סכנין למקומות יפים השנה, אנו נחכה שכולם יגיעו כדי לחבר אותם כמו שצריך ואנו נהנה מסכנין טובה השנה".