הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נתניה מכרה 2,000 מנויים. עסקת זנטי תקועה

דרישות כספיות של אברמוב מונעות את צירופו של הקשר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.08.21 - 09:05

פחות מחודש לתחילת העונה בליגת העל ומכבי נתניה מכרה עד כה 2,000 מינויים. מדובר במספר קטן יותר מלפני הקורונה, אבל בקבוצה משוכנעים שעוד חיזוק של שניים-שלושה שחקנים ויכולת טובה בגביע הטוטו יובילו את האוהדים שטרם רכשו מינוי לבוא לקופות. יש לציין שנתניה היא בין הקבוצות הבודדות שהפחיתה את מחירי המינויים לעונה הקרובה מאשתקד ואף קבעו תקדים מינוי כשר לאוהדים שומרי המסורת.

אחרי שלא ניצחה במשחקי ההכנה את נס ציונה, כפר קאסם ונוף הגליל, נתניה תארח בגביע הטוטו את הפועל ירושלים, שניצחה את בית"ר במחזור הראשון. חן עזרא, שרק עכשיו חזר לאימונים אחרי מתיחה בתאומים, עשוי לפתוח על אף שבצוות המקצועי עוד לא החליטו אם כדאי יהיה לסכנו.

נתניה תחסר את רון אשכנזי, עומר גאיה ואמיר ברקוביץ' הפצועים. רז שלמה שהצטרף נמצא בכושר משחק ואם יעבור בבקרה היום ייכלל בסגל. גבי קניקובסקי, שביטל עד עכשיו אפשרויות להצטרף לקבוצות אחרות בליגה, אמור לפתוח כשבמועדון מקווים שימצא קבוצה בקרוב.

שלושת שחקני הרכש הדומיננטים - שי קוסטנטין, בוריס אנו ואיגור זלאטנוביץ' - אמורים לפתוח. נתניה ממשיכה לחפש עוד שני שחקנים לפחות לחלק הקדמי כאשר עמית זנטי הוא אחד מהשחקנים איתם נתניה סגורה, אבל בשלב זה הדרישות הכספיות של בני יהודה לא מאפשרות לעסקה לצאת אל הפועל.

המאמן ריימונד אטפלד אמר לאתר הרשמי של המועדון: "משחקי ההכנה נועדו לאמן את השחקנים החדשים לשיטה ולהכניס את השחקנים לכושר משחק. אנחנו מכוונים למשחק באינטנסיביות גבוהה ולוקח לשחקנים החדשים זמן להתרגל לזה, גם לישראלים וגם לזרים. כמו שהיו תוצאות טובות, היו תוצאות רעות. הכל עניין של איזון. אנחנו מחפשים לחזק את הסגל. לא מעוניין לדבר על העמדות".