הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בדרך לדנמרק? נורדשלנד מעוניינת בבואטנג

הגנאי מחוץ לתוכניות של הפועל ת"א. תג המחיר: 300 א' יורו. המועדון יועמד לדין

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  09.08.21 - 10:28
תחילת כתבה

הפועל ת"א שבה היום (שני) לאימונים לאחר שאתמול נהנו השחקנים ממנוחה. ברביעי מצפה לאדומים משחק חוץ נגד מכבי נתניה שמגיעה לאחר הניצחון אמש נגד מכבי פ"ת (1:3). ניר קלינגר וחניכיו תלויים בעצמם, כאשר שני ניצחונות נגד היהלומים והפועל ירושלים יבטיחו להם את הכרטיס לחצי גמר גביע הטוטו.

בתוך כך, לאתר ערוץ הספורט נודע כי נורדשלנד הדנית מתעניינת ברכישתו של עמנואל בואטנג. כזכור, הקשר הגנאי לא נמצא בתכניות של האדומים ועומד למכירה. הפועל ת"א שילמה עבורו 45 אלף אירו לפני שלוש שנים וכעת דורשת עבורו כ-300 אלף אירו.

נורדשלנד מכרה לאחרונה את הקיצוני הגנאי, קמאלדין סולמנה לראן והכניסה לקופת המועדון 15 מיליון אירו. לכן הסכום אותו דורשת הפועל ת"א לא צפוי להוות בעיה עבור הקבוצה מהמקום השישי בליגה הדנית. בואטנג הוצע גם לסטאבק השבדית ולקבוצות נוספות בליגות הסקנדינביות, השלים עם העובדה שלא ישאר בישראל והוא לא צפוי ליטול חלק במשחקי גביע הטוטו.

במקביל, האדומים קיבלו בשורה פחות משמחת הבוקר. תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף החליט להעמיד את המועדון לדין משמעתי בגין זריקת כוסות ושקיות מים משער 5 לכיוונו של איתמר ניצן במשחק גביע הטוטו מול בית"ר ירושלים. הדיון יתקיים ברביעי הקרוב (11.8).

בתוך כך, היום יתקיים הפנינג הפתיחה של האקדמיה לכדורגל של הפועל ת"א. האדומים יצרו בשנים האחרונות כשרונות רבים כמו דורון ליידנר, שי אליאס, אושר דוידה, שי אייזן, רוי ברנס ואל ים קנצפולסקי.