הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפועל ב"ש הודיעה: גלזר חיובי לקורונה

אלחמיד תורגל על חשבון קלטינס. גם מיכה ב-11 לוורוצלאב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  10.08.21 - 19:24

האכזבה בהפועל באר שבע מהמגנים במשחק בפולין עשויה להביא את רוני לוי לבצע שינויים במשחק הגומלין בחמישי. בינתיים, הדרומיים בישרו היום (שלישי) כי עמרי גלזר נמצא חיובי לקורונה אבל יתר השחקנים נמצאו שליליים. אגב, השוער הוא השלישי שנמצא חיובי לאחר איתי שכטר ואביב סולומון.

אור דדיה ואיאד אבו עביד תורגלו לסירוגין בעמדת המגן הימני בעוד חאתם עבד אלחמיד, שחזר לאימונים מלאים לאחר פגיעה בברך, תורגל על חשבונו של דוד קלטינס כמגן שמאלי. יש לציין שהמאמן ימשיך לנסות בימים שעד המשחק עוד אופציות, אבל אם אלחמיד לא ירגיש כאב ויציג כושר גופני גבוה הוא עשוי לקבל את חולצת ההרכב, דווקא בעמדה בה הוא מרגיש פחות נוח. במקביל, אלטון אקולטסה עשוי לרדת לספסל, כשדור מיכה אמור לפתוח לראשונה בהרכב על חשבונו.

לוי, שיקיים עוד אסיפות וידאו עד למפגש, שם דגש על אחריות בחלק האחורי ומשמעת טקטית שלדעתו יובילו לניצחון ומעבר לשלב הבא. בבירת הנגב יודעים שניצחון על שלאסק ורוצלאב יוביל לחיזוק גם של חלוץ בנוסף למגן שמאלי. "עלייה לשלב הבא תגדיל את התקציב", אמרו במועדון.

בנושא אחר, נכון להבוקר מכירת הכרטיסים לא מרשימה והשחקנים מתכוונים לקרוא ברשתות החברתיות לאוהדים להגיע לאצטדיון בפ"ת ולתמוך בהם.