הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מהפכה בנתניה: אבובאקר יפתח נגד הפועל ת"א

אטפלד יבצע שינויים רבים ב-11: "לא מובן, אפשר לעלות שלב"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  11.08.21 - 09:15
תחילת כתבה

הניצחון של מכבי נתניה על מכבי פתח תקווה הגיע אחרי מהפכה בהרכב של ריימונד אטפלד בעקבות ההפסד להפועל ירושלים, ולמרות שיש ליהלומים עוד סיכוי להעפיל לחצי גמר גביע הטוטו, דבר שיכניס לא מעט כסף לקופת המועדון.

המאמן ההולנדי שוב יבצע שינויים רבים נגד הפועל תל אביב, שהמפתיע בינהם הוא החזרתו של אבובאקר דומביה להרכב אחרי שני אימונים בלבד. הקשר מחוף השנהב חזר מהמשחקים האולימפיים בטוקיו, שם זכה למספר דקות כמחליף והורחק באותו משחק בשל עבירה ללא כדור.

על פי האימון המסכם, אטפלד החליט לוותר על דני עמוס, איגור זלאטנוביץ', אביב אברהם, עמרי גנדלמן, זלאטן שחוביץ' וכארם ג'אבר, וכל השישה שהרשימו בניצחון על מכבי פ"ת לא יפתחו. גם גבי קניקובסקי, שבמועדון משוכנעים שימצא קבוצה ויעזוב, לא יפתח. רז שלמה שוב מועדף על פניו של שיר צדק.

"לא מובן איך השחקנים שהוכיחו את עצמם לא משחקים במשחק בו יש הזדמנות לעשות צעד וחצי לעבר השלב הבא", תהו מספר שחקנים. כמו במשחק הקודם, גם הפעם שני שחקני הבית אילון ירושלמי ואלעד שחף לא בסגל. שחקני בית נוספים כמו מתן לוי ורוי קורין יצאו בהשאלה, ולמרות זאת, נתניה ניא אחת מהקבוצות שבסגל שלה יש הכי הרבה שחקנים שגדלו במועדון.  

שחקנים בנתניה ביקשו מהאוהדים לשמור על איפוק מול המאמן שלטענת אותם אוהדים ביצע ההולנדי תנועה לעברם אחרי ההפסד להפועל ירושלים. המאמן הכחיש את הדברים, ובכל מקרה במועדון מקווים כי מערכת היחסים בין הצדדים לא תעלה על שרטון. 

הרכב משוער: רז כרמי, עידו וייר, רז שלמה, אלמוג כהן, רותם קלר, נפתלי בלאי, יובל שדה, בוריס אנו, חן עזרא, אבובאקר דומביה, יניב מזרחי.