הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אטפלד יבצע רוטציה: צדק ועמוס בתמונת ה-11

בנתניה ירעננו את ההרכב נגד בית"ר. שני שחקנים בדרך החוצה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  15.08.21 - 14:14

מכבי נתניה תתארח הערב (ראשון) אצל בית"ר ירושלים במשחק שינעל את שלב הבתים בגביע הטוטו. מאמן הקבוצה, ריימונד אטפלד אמר לקראת המשחק: "נבצע רוטציה, לא בגלל המיקום שלנו בטבלת הבית, אלא בגלל החשש מפציעות עקב משחק כל שלושה או ארבעה ימים. זה המשחק הרביעי ב-12 ימים בתחילת העונה שלנו".

דני עמוס צפוי לחזור אל בין הקורות, כארם ג'אבר לעמדת המגן הימני, שיר צדק למרכז ההגנה וזלאטן סחוביץ' לעמדת המגן השמאלי. גם בקישור צפויים שינויים, כאשר אביב אברהם ישוב ל-11 של היהלומים, כשגם עומרי גנדלמן בתמונת ההרכב. בחלק הקדמי, איגור זלטאנוביץ' ויהאב אל שיך צפויים לפתוח.

אטפלד טרם החליט אם יפתח עם גבי קניקובסקי לאור הסיטואציה המורכבת בנוגע לעתידו. בשני המשחקים האחרונים הוא עלה מהספסל. בתוך כך, שני הקשרים, אילון ירושלמי ואלעד שחף צפויים לעזוב. השניים לא שותפו במשחקי הקבוצה מתחילת העונה ומעוניינים לקבל דקות. ירושלמי מבוקש אצל היורדת הטרייה, הפועל כפ"ס, בעוד שחף זוכה להתעניינות מהעולה החדשה, הפועל נוף הגליל.

הרכב משוער: דני עמוס; כארם ג'אבר, אלמוג כהן, שיר צדק, זלאטן סחוביץ'; עומרי גנדלמן, אביב אברהם, יובל שדה (נפתלי בלאי); אבובאקר דומביה, יהאב אבו אלשיך ואיגור זלאטנוביץ'.