הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נתניה בדקה אפשרות לצרף את יובל אשכנזי

בשלב זה: עלויות הקשר גבוהות. ג'ון אוגו עדיין על הפרק

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  20.08.21 - 12:13
תחילת כתבה

מכבי נתניה ערכה הבוקר (שישי) את האימון המסכם שלה לקראת המפגש מחר נגד הפועל חדרה במשחקי הדירוג בגביע הטוטו. ריימונד אטפלד יקבל בחזרה את הקפטן שלו, אלמוג כהן שנעדר מהמשחק נגד בית"ר ירושלים מאחר ודיווח על תסמיני קורונה, אך נמצא שלילי ושב לאימונים.

לעומת זאת, שי קונסטנטין ואמיר ברקוביץ' שהחלימו מפציעות, לא צפויים ליטול חלק במשחק, אך יהיו כשירים למחזור פתיחת העונה נגד הפועל חיפה.

בתוך כך, מכבי נתניה צירפה אמש את שלום אדרי לשורותיה ומעוניינת לצרף עוד קשר אחד נוסף לפחות. במועדון כבר תקופה ארוכה מגששים בגזרת יובל אשכנזי במכבי חיפה.

תחילה במכבי חיפה לא מיהרו להשאיל את הקשר, אך בבדיקות האחרונות שביצעו נתניה הבינו שהירוקים יסכימו להשאילו תמורת דמי השאלה. בנתניה טוענים ששכרו כולל דמי ההשאלה עולים על 200 אלף דולר, ועשויים לפנות לאופציות אחרות וזולות יותר.

כמו כן, ג'ון אוגו עדיין על הפרק, הקשר הותיק מתאמן באופן עצמאי בניגריה ומקווה להשלים בקרוב את תהליך הגעתו לישראל. אוגו מעוניין לשוב למדינה בה רשם את רגעיו המאושרים בקריירה.

אטפלד אמר לקראת המשחק מחר: "אנחנו מתייחסים לכל משחק ברצינות ונמשיך בהכנת הקבוצה לליגה, עם הסגל הקיים כרגע. טוב שיש שחקנים שחוזרים מפציעות. משחק הליגה הראשון מתקיים בתוך מועד ההעברות, ולכן עד שהחלון לא נסגר, הכל יכול לקרות בסגל שלנו, כמו אצל כל קבוצה אחרת בליגה".