הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חודשו המגעים בין מכבי ת"א ללודוגורץ, מאוויס צ'יבוטה יגיע?

המו"מ מול הבולגרים נפתח מחדש, אבל הצהובים לא נמצאים לבדם במרדף אחר החלוץ. פריצה וביטון יגבירו את קצב האימונים, צפויים להיות בסגל לקראת משחק הגומלין מול שחטאר קרגנדי

תומר לוי
תומר לוי  23.08.21 - 07:25

התוצאה אמנם לא בישרה טובות, אבל במכבי ת"א בסך הכל מרוצים מההופעה מול הפועל ירושלים בגביע הטוטו. אז נכון, הירושלמים ניצחו בדו-קרב פנדלים, אבל הצהובים מבינים שבמקרה הזה "התוצאה פחות חשובה" ומתרכזים בעיקר בשחקנים שלקחו חלק.

"השליטה במחצית הראשונה הייתה אבסולוטית", אמרו במועדון. "יש פה שחקנים עם פוטנציאל גדול, יצא לנו לראות קצת מהניצוץ הזה. שוב, התוצאה כרגע פחות חשובה".

בנושא אחר, בקבוצה ממשיכים לחפש שחקן כנף והמגעים מול לודוגורץ בעניינו של מאוויס צ'יבוטה חודשו - אלא שהצהובים הם לא היחידים בישראל שמעוניינים בשחקן. צ'יבוטה שיחק העונה ב-5 משחקים של לודוגורץ במוקדמות האלופות, בהם בישל פעם אחת. בליגה הוא השלים 3 הופעות, בהן בישל שלוש פעמים וכבש פעם אחת. השחקן הוסיף גם שער בגביע הבולגרי.

כעת, במכבי ת"א נמצאים עם הפנים קדימה לקראת יום חמישי - אז ייערך משחק הגומלין מול שחטאר קרגנדי. כזכור, לפני מספר ימים הצהובים גברו על הקזחים 1:2 במשחק הראשון של פלייאוף הקונפרנס-ליג - וכעת הם רוצים להשלים את המשימה בבית.

החדשות הטובות הן שדן ביטון וסטיפה פריצה, שני שחקני הרכש, אמורים להיות בסגל של פטריק ואן לוון. השניים ערכו אימון עם הקבוצה כבר בשבת ואמורים להגביר את קצב האימון עד המשחק.